Klasyfikacja Regionalna: Korona Zachodu


Klasyfikacja Regionalna: Korona Północy

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Klub Punktacja
1 DMITRIY YANKOVSKIY KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 4500
2 RAFAŁ TOPOREK PRZODKOWO NWPL/LUKI TEAM SIELDCE 4307
3 DARIUSZ KOPCZEWSKI KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 4130
4 TOMASZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 4092
5 KATARZYNA SZPILMAN GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 3971
6 ALEKSANDRA TOPOREK PRZODKOWO NWPL/LUKI TEAM SIELDCE 3670
7 WŁODZIMIERZ KUSIAK GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 3615
8 WALDEMAR BADZIĄG SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 3600
9 MATEUSZ OLECH GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 3561
10 ALEKSANDRA YANKOVSKAYA KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 3530
11 GRAŻYNA SMARSZCZ LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 3528
12 IGOR WAWRZYNIAK GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 3508
13 MATEUSZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 3476
14 MARCIN OLECH GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 3408
15 EDWARD SANIUK GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 3297
16 AGNIESZKA RĘBOWSKA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 3296
17 GRAŻYNA CYRA SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 3187
18 ANNA WAWRZYNIAK GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 2966
19 MAKSIM YANKOVSKIY KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 2963
20 DAREK PIĄTEK GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK 2852
21 GRAŻYNA STAŃCZAK GDAŃSK 2822
22 RADOSŁAW PONKA WEJHEROWO TEAM GWE 2811
23 WITOLD ZIENTKIEWICZ BANINO CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 2768
24 RYSZARD STAŃCZAK GDAŃSK 2727
25 ZBIGNIEW CYRA SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 2675
26 BOGDAN ŚLEDZIEWSKI GDAŃSK 2636
27 AGA KOSTENCKA BANINO CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 2527
28 GRAŻYNA RECA KOŚCIERZYNA 2525
29 ELWIRA KWIDZIŃSKA ŁUBIANA 2453
30 GRZEGORZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 2406
31 KRYSTYNA GAŁGOWSKA GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 2393
32 EUGENIUSZ GAJEWSKI GORZÓW WIELKOPOLSKI 2392
33 ROMAN FRĄCKOWIAK WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 2295
34 DARIA YANKOVSKAYA KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 2276
35 JACEK ZIELIŃSKI GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 2270
36 BOGUMIŁA ROSA GDYNIA OPEC GDYNIA 2241
37 PIOTR DOLIŃSKI GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 2204
38 ARKADIUSZ GIERSZEWSKI ANGOWICE 2202
39 ANNA FLISIKOWSKA NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA 2191
40 IZABELA OKRZESIK-FRĄCKOWIAK WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 2190
41 ELENA LAANE KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 2142
42 JOLANTA MIŁKOWSKA GDYNIA TEAM DEAF 2137
43 ZOFIA CHOJNICKA GDAŃSK AWFIS 2136
44 JAKUB ROSA WEJHEROWO 2110
45 DARIUSZ JARECKI BANINO 2105
46 MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS GDYNIA 2065
47 AGATA BRYGAŁA GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 2048
48 BARBARA KRZEMIŃSKA GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 1967
49 PIOTR BRZOZOWSKI SŁAWNO NWPL/AKTYWNI POSTOMINO 1959
50 ALEKSY ŁOPIŃSKI PIŁA SAILING TEAM FERAJNA PIŁA 1955

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018