Wyzwanie SYNCHRO POTĘGA KIJÓW w Olandii!

Wyzwanie SYNCHRO POTĘGA KIJÓW w Olandii!
Finałowe starcie w roku 2020 odbędzie się już w ten weekend. Wzywa się każdego, kto kije w dzierżyć w stanie, by wirtualnie stanął do boju o Olandię i ostatecznie pokonał najeźdźcę Covida!


➡ Królewski dekret stanowi też o nowym wyzwaniu dla drużyn o nazwie - SYNCHRO POTĘGA KIJÓW 🥢👑

Oto zasady:
1⃣ w wyzwaniu bierze udział przynajmniej 5 członków drużyny (jeśli jest Was mniej - dobierzcie innych uczestników, by zgadzała się liczba osób)
2⃣ przejdźcie razem 20 metrów, synchronizując technikę marszu
3⃣ do 7.12.2020 wgrajcie filmik na www.wetransfer.com , w adresie wysyłki wpiszcie korona@nordicwalkingpoland.pl , w wiadomości podajcie nazwę drużyny oraz imiona i nazwiska wojowników stających w szranki w Olandii
4⃣ wszystkie filmy zostaną opublikowane na Facebooku, a każda drużyna otrzyma za udział niespodziankę 🙂 Grono sędziowskie oceni technikę marszu i wybierze trzech finalistów - do 13.12 trzy najlepsze filmy będą zbierać głosowania od uczestników i w ten sposób zostanie wyłoniona kolejność miejsc, a uczestnicy zostaną nagrodzeni trofeami!
5⃣ do konkursu dołączyli się nasi zaufani mecenasi! Za pierwsze miejsce od Gabel, każdy członek drużyny otrzyma bon zniżkowy -40% oraz bon 250 zł z kominem od Polar
, za drugie miejsce -30% zniżki od Gabel, za trzecie miejsce -20 % zniżki od Gabel.

-------------------------------------------------
➡ ZAPISY NA OBLĘŻENIE OLANDII: idz.do/kp20 ⬅
(rejestracja trwa do niedzieli, ale od soboty cena rośnie o 10 dukatów! Pamiętajcie też, by przy rejestracji podać adres do wysyłki pakietów!)

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018