Klasyfikacja Regionalna - 2018: Korona Zachodu


Klasyfikacja Regionalna: Korona Północy

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Klub Punktacja
1 DMITRIY YANKOVSKIY KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 7989
2 DARIUSZ KOPCZEWSKI KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 7328
3 TOMASZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 7315
4 KATARZYNA SZPILMAN GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 7088
5 RAFAŁ TOPOREK GDYNIA 6727
6 ALEKSANDRA TOPOREK PRZODKOWO NWPL/LUKI TEAM SIELDCE 6557
7 WŁODZIMIERZ KUSIAK GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 6427
8 ALEKSANDRA YANKOVSKAYA KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 6364
9 GRAŻYNA SMARSZCZ LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 6359
10 WALDEMAR BADZIĄG SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 6356
11 MATEUSZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 6248
12 AGNIESZKA RĘBOWSKA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5821
13 DAREK PIĄTEK GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK 5779
14 GRAŻYNA CYRA SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5677
15 RYSZARD STAŃCZAK GDAŃSK 5499
16 MAKSIM YANKOVSKIY KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5492
17 MATEUSZ OLECH GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5452
18 DARIA YANKOVSKAYA KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5412
19 IGOR WAWRZYNIAK GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5317
20 MARCIN OLECH GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5302
21 GRZEGORZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 4966
22 AGATA BRYGAŁA GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4954
23 IRENEUSZ GRODZKI GORZÓW WLKP. 4828
24 ZBIGNIEW CYRA SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 4767
25 ANNA WAWRZYNIAK GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 4766
26 ANNA SZYMANOWSKA LĘBORK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4744
27 RADOSŁAW PONKA WEJHEROWO TEAM GWE 4741
28 EUGENIUSZ SZYMANOWSKI LĘBORK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4692
29 JOLANTA MIŁKOWSKA GDYNIA TEAM DEAF 4675
30 ZOFIA CHOJNICKA GDAŃSK AWFIS 4657
31 ROMAN FRĄCKOWIAK WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 4614
32 GRAŻYNA STAŃCZAK GDAŃSK 4607
33 WITOLD ZIENTKIEWICZ BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 4591
34 BOGDAN ŚLEDZIEWSKI GDAŃSK 4583
35 BARBARA PONKA WEJHEROWO TEAM GWE 4474
36 ADAM PLOETZING GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 4422
37 IZABELA OKRZESIK-FRĄCKOWIAK WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 4412
38 JAN ŁĘCKI GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 4410
39 PIOTR BRZOZOWSKI SŁAWNO NWPL/AKTYWNI POSTOMINO 4311
40 KRYSTYNA GAŁGOWSKA GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4301
41 WIKTORIA NACZK LĘBORK KREATIV SPORT DYNAMIC LĘBORK 4261
42 ELWIRA KWIDZIŃSKA ŁUBIANA 4230
43 AGA KOSTENCKA BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 4126
43 JACEK ZIELIŃSKI GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 4126
45 PRZEMYSŁAW JASIŁEK RADAWNICA 3904
46 BOGUMIŁA ROSA GDYNIA OPEC GDYNIA 3870
47 ANNA FLISIKOWSKA NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA FORREST GUMP KOŚCIERZYNA 3833
48 JAKUB ROSA WEJHEROWO 3741
49 MAGDALENA PLOETZING GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 3724
50 MATEUSZ FRĄCKOWIAK WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 3639

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018