Puchar Polski - 2019


Wyniki

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Klub Punktacja
1 Marek Dołęgowski Kołczewo Niezrzeszony 1000
2 Mateusz Frąckowiak Wieleń KS Metraco Polkowice 981
3 Roman Frąckowiak Wieleń KS Metraco Polkowice 980
4 Wiesław Kop Piła Daj Radość Niepełnosprawnym 979
5 Karol Lipiński Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin 969
6 Artur Zdanuk Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin 960
7 Zygmunt Zmysłowski Lubasz Nordic Walking Lubasz 914
8 Przemysław Jasiłek Radawnica Niezrzeszony 913
9 Izabela Okrzesik-Frąckowiak Wieleń KS Metraco Polkowice 906
10 Konrad Więczkowski Barlinek Barlinek to mnie rusza 902
11 Tomasz Marciniak Szczecin Niezrzeszony 901
12 Karolina Lipińska Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin 897
12 Aleksander Gładzik Szczecin KOMPAS TEAM 897
14 Małgorzata Szymska Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin 894
14 Iwona Maślanka Śmigiel Marsz Po Zdrowie 894
16 Dawid Kuk Barlinek Barlinek to mnie rusza 882
17 Edward Tomczyk Pozna Marsz Po Zdrowie 873
17 Paweł Szczygielski Siedlce NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE 873
19 Marcin Bojanowski Oborniki Walk & Run Team Oborniki 871
19 Katarzyna GRUPIŃSKA Lubasz Nordic Walking Lubasz 871
21 Paweł Posłuszny Oborniki Walk & Run Team Oborniki 869
22 Joanna Nawrocka Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin 866
23 Małgorzata Szczudlik Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno 863
24 Robert Litwińczuk Borne Sulinowo Niezrzeszony 861
25 Andrzej Kępa Koszalin Niezrzeszony 858
26 Maciej Rudawski Trzciel Walk & Run Team Oborniki 854
27 Stanisław Zawisła Plewiska Marsz Po Zdrowie 851
28 Łukasz Iwańczuk Sędzinko Szybciory w Dechę 845
29 Piotr Rudawski Trzciel Walk & Run Team Oborniki 842
30 Janusz Rybicki Police Niezrzeszony 840
31 Izabela lotka Stary Tomyśl Niezrzeszony 839
31 Tomasz Wujek Poznań Marsz Po Zdrowie 839
33 Anna Sawińska Szczecin Niezrzeszony 837
34 ALBERT SKIERŚ Zielona Góra Niezrzeszony 836
34 Kamila Jurek Białośliwie Daj Radość Niepełnosprawnym 836
36 Agnieszka Janecka Pila Marsz Po Zdrowie 834
36 Jacek Michalak Lubasz Nordic Walking Lubasz 834
38 Piotr Dokurno Gorzów Wlkp Niezrzeszony 828
39 Kinga Granowska Barlinek Barlinek to mnie rusza 825
39 Adam Wojciechowski Pleszew Pleszewskie Włóczykije 825
41 Janusz Parchimowicz Przecław Niezrzeszony 818
42 Grażyna Smarszcz Lębork LĘBORSKIE LWY 816
43 Katarzyna Wojciechowska Pleszew Pleszewskie Włóczykije 813
43 Ewa Gałka Kurów Ekspedycja Nordic Team Szczecin 813
45 Andżelika Ludwiczak Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin 812
46 Wioletta Cyganik Trzcianka ZASAPANI 811
47 Aleksandra Kupniewska Police KOMPAS TEAM 810
48 Halina Makocka Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin 809
48 Małgorzata Woch Szczecin Ekspedycja Nordic Team Szczecin 809
50 Krzysztof Wieczorek Dębe Nordic Walking Lubasz 808

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018