Klasyfikacja Regionalna: Korona Zachodu


Klasyfikacja Regionalna: Korona Północy

Miejsce Imię i nazwisko Miasto Klub Punktacja
1 DMITRIY YANKOVSKIY KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 6789
2 DARIUSZ KOPCZEWSKI KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 6242
3 TOMASZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 6234
4 KATARZYNA SZPILMAN GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 6038
5 ALEKSANDRA TOPOREK PRZODKOWO NWPL/LUKI TEAM SIELDCE 5574
6 RAFAŁ TOPOREK GDYNIA 5555
7 WŁODZIMIERZ KUSIAK GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5509
8 WALDEMAR BADZIĄG SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5430
9 ALEKSANDRA YANKOVSKAYA KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5425
10 GRAŻYNA SMARSZCZ LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 5411
11 IGOR WAWRZYNIAK GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5317
12 MATEUSZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5288
13 AGNIESZKA RĘBOWSKA PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 4994
14 GRAŻYNA CYRA SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 4838
15 DAREK PIĄTEK GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK 4768
16 ANNA WAWRZYNIAK GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 4766
17 MAKSIM YANKOVSKIY KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 4618
18 RYSZARD STAŃCZAK GDAŃSK 4578
19 DARIA YANKOVSKAYA KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 4553
20 MATEUSZ OLECH GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4539
21 MARCIN OLECH GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 4405
22 GRZEGORZ RĘBOWSKI PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 4092
23 ZBIGNIEW CYRA SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 4046
24 AGATA BRYGAŁA GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 3986
25 RADOSŁAW PONKA WEJHEROWO TEAM GWE 3823
26 ZOFIA CHOJNICKA GDAŃSK AWFIS 3820
27 JOLANTA MIŁKOWSKA GDYNIA TEAM DEAF 3802
28 ANNA SZYMANOWSKA LĘBORK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 3750
29 EUGENIUSZ SZYMANOWSKI LĘBORK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 3671
30 GRAŻYNA STAŃCZAK GDAŃSK 3659
31 IRENEUSZ GRODZKI GORZÓW WLKP. 3654
32 WITOLD ZIENTKIEWICZ BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 3632
33 BOGDAN ŚLEDZIEWSKI GDAŃSK 3541
34 ROMAN FRĄCKOWIAK WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 3513
35 JAN ŁĘCKI GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 3482
36 ADAM PLOETZING GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 3475
37 IZABELA TOWARNICKA GDYNIA TEAM DEAF 3388
38 KRYSTYNA GAŁGOWSKA GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 3379
39 IZABELA OKRZESIK-FRĄCKOWIAK WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 3344
40 ELWIRA KWIDZIŃSKA ŁUBIANA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 3306
41 EDWARD SANIUK GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 3297
42 AGA KOSTENCKA BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 3278
43 WIKTORIA NACZK LĘBORK DYNAMIC LĘBORK 3270
44 JACEK ZIELIŃSKI GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 3233
45 PIOTR BRZOZOWSKI SŁAWNO NWPL/AKTYWNI POSTOMINO 3198
46 ŁUKASZ BARTOSIEWICZ GDAŃSK NWPL/LUKI TEAM SIELDCE 3016
47 BOGUMIŁA ROSA GDYNIA OPEC GDYNIA 3012
48 ALEKSY ŁOPIŃSKI PIŁA SAILING TEAM FERAJNA PIŁA 2983
49 ANNA FLISIKOWSKA NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA 2962
50 MAGDALENA PLOETZING GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 2945

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018