Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

2

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

3

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

4

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ewelina Susiak

5

Elena Laane

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Elena Laane

6

Agnieszka Yankovskaya

KALININGRAD

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Agnieszka Yankovskaya

Opłacone

7

Daria Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Daria Yankovskaya

8

Maksim Yankovskiy

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Maksim Yankovskiy

9

Aleksandra Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Aleksandra Yankovskaya

10

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking 10km

Active Family

Dmitriy Yankovskiy

11

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

12

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

13

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

14

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

15

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

16

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

17

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

18

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

19

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

20

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Grzegorz Mądry

21

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

22

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

23

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018