Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Antoni Świętek

CZARNKÓW

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Antoni Świętek

2

Przemysław Marchwicki

Sady

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Przemysław Marchwicki

Opłacone

3

Ewa Hałas

Kcynia

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Hałas

Opłacone

4

Kasia Paliwoda

Mierzyn

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Kasia Paliwoda

Opłacone

5

Jan Stanisławski

Poznan

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Jan Stanisławski

Opłacone

6

Łukasz Adamski

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Łukasz Adamski

Opłacone

7

Ola Adamska

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Ola Adamska

Opłacone

8

Jan Pawlicz

Poznań

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Jan Pawlicz

Opłacone

9

Maksymilian Jaskólski

Lubasz

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Maksymilian Jaskólski

Opłacone

10

Ewa Wojnarowski

Poznan

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Ewa Wojnarowski

Opłacone

11

Katarzyna Baryczkowska

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

KAMA RUN Czarnków

Opłacone

Katarzyna Baryczkowska

Opłacone

12

Błażej Wojnarowski

Poznan

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Błażej Wojnarowski

Opłacone

13

Renata Kruszyńska

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Renata Kruszyńska

Opłacone

14

Andrzej Rusinowicz

Piła

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Andrzej Rusinowicz

Opłacone

15

Stanisława Koplin

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Stanisława Koplin

Opłacone

16

Dawid Harenda

Dolaszewo

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Dawid Harenda

Opłacone

17

Karol Harenda

Dolaszewo

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Karol Harenda

Opłacone

18

Andrzej Harenda

Dolaszewo

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Andrzej Harenda

Opłacone

19

Maja Mądrowska

Czarnków

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Maja Mądrowska

Opłacone

20

Aleksandra Olejniczak

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Aleksandra Olejniczak

Opłacone

21

Kinga Wereśniak

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Kinga Wereśniak

Opłacone

22

Piotr Mucha

Barlinek

Bieg przełajowy 5 km

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Piotr Mucha

Opłacone

23

Julia Zwiachel

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Julia Zwiachel

Opłacone

24

Hanna Kulpa

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Hanna Kulpa

Opłacone

25

Amelia Nożewnik

OBORNIKI

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Amelia Nożewnik

Opłacone

26

Adam Ratajczak

Lubasz

Bieg przełajowy 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Adam Ratajczak

Opłacone

27

Danuta Lehmann

Poznań

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Danuta Lehmann

Opłacone

28

Emilia Kapsa

Luboń

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Emilia Kapsa

Opłacone

29

Feliks Żaczek

Lubasz

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Feliks Żaczek

Opłacone

30

Kalina Żaczek

Lubasz

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Kalina Żaczek

Opłacone

31

Patryk Nożewnik

Uścikowo

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Patryk Nożewnik

Opłacone

32

Krzysztof Springer

Kowanowko

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Krzysztof Springer

33

Janusz Cetera

Dziwnówek

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

34

Urszula Golus

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Urszula Golus

Opłacone

35

Beata Gabert

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Beata Gabert

Opłacone

36

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Grzegorz Nakonieczny

Opłacone

37

Karolina Lipińska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Karolina Lipińska

Opłacone

38

Joanna Nawrocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Joanna Nawrocka

Opłacone

39

Artur Zdanuk

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Artur Zdanuk

Opłacone

40

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Karol Lipiński

Opłacone

41

Iwona Niezgódka

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Iwona Niezgódka

Opłacone

42

Antoni Kustra

Dębe

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Antoni Kustra

Opłacone

43

Aleksy Łopiński

Piła

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Aleksy Łopiński

Opłacone

44

Dorota Krawczyk

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Dorota Krawczyk

Opłacone

45

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Zgrzebnicki

Opłacone

46

Agnieszka Zgrzebnicka

Polkowice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Zgrzebnicka

Opłacone

47

Hania Pawlak

Sękowo

Nordic Walking 5 km

Aktywnie w Pniewach

Opłacone

Hania Pawlak

Opłacone

48

Marcin Gniewisz

Luboń

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Marcin Gniewisz

49

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

50

Piotr GRONOWSKI

Skrzetusz

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr GRONOWSKI

Opłacone

51

Henryk Kusza

SUCHY LAS

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Henryk Kusza

Opłacone

52

Magda Łazęcka

Barlinek

Nordic Walking 5 km

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Magda Łazęcka

Opłacone

53

Filip Płaczek

Barlinek

Nordic Walking 10km

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Filip Płaczek

Opłacone

54

Teresa Oleszczuk

Barlinek

Nordic Walking 10km

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Teresa Oleszczuk

Opłacone

55

Damian Picz

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Damian Picz

Opłacone

56

Adrianna Bunda

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Adrianna Bunda

Opłacone

57

Paulina Baranowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Paulina Baranowska

Opłacone

58

Martyna Baranowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Martyna Baranowska

Opłacone

59

Konrad Więczkowski

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Konrad Więczkowski

Opłacone

60

Dawid Kuk

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Dawid Kuk

Opłacone

61

Kinga Granowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Opłacone

Kinga Granowska

Opłacone

62

Bartłomiej Helak

Rosko

Bieg przełajowy 5 km

KAMA RUN Czarnków

Opłacone

Bartłomiej Helak

Opłacone

63

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

64

Paweł Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

65

Kamil Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

66

Przemek Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Przemek Posłuszny

Opłacone

67

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

68

Barbara Mróz

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Barbara Mróz

Opłacone

69

Marek Jasiulewicz

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Marek Jasiulewicz

70

Alicja Tobys

Piotrowo Drugie

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Alicja Tobys

Opłacone

71

Ryszard Tobys

Piotrowo Drugie

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Tobys

Opłacone

72

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

73

Joanna Zwolenkiewicz

Gasawa

Nordic Walking 5 km

KS Sokół Gasawa

Joanna Zwolenkiewicz

74

Krzysztof Wojtyra

Stany

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Wojtyra

Opłacone

75

Marika Bojanowska

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Marika Bojanowska

Opłacone

76

Weronika Bojanowska

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Weronika Bojanowska

Opłacone

77

Krzysztof Dymek

Lubasz

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Dymek

Opłacone

78

Dominika Gac

ryczywół

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Dominika Gac

Opłacone

79

Mateusz Gac

ryczywół

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mateusz Gac

Opłacone

80

Henryk Berczyński

Okonek

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Henryk Berczyński

Opłacone

81

Magdalena Kałużna

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Magdalena Kałużna

Opłacone

82

Waldemar Kałużny

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Waldemar Kałużny

Opłacone

83

Ewa Ewertowska

Poznań

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Ewa Ewertowska

Opłacone

84

Kasia Koplin

Gliwice

Bieg przełajowy 5 km

FraZochy

Opłacone

Kasia Koplin

Opłacone

85

Darek Koplin

Gliwice

Bieg przełajowy 5 km

FraZochy

Opłacone

Darek Koplin

Opłacone

86

Aleksandra Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

NO TEAM

Opłacone

Aleksandra Owczarek

Opłacone

87

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Beata Boczar

Opłacone

88

Anna Schmidt

BydgosZcz

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Anna Schmidt

89

Wioletta Cyganik

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Wioletta Cyganik

Opłacone

90

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

91

Kamila Kolberg

Zieleń

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

92

Agnieszka Janecka

Piła

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Agnieszka Janecka

Opłacone

93

Paweł Mroziński

Poznań

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Paweł Mroziński

Opłacone

94

Wanda Odon

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Wanda Odon

Opłacone

95

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

96

Agnieszka Mieszała

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Mieszała

Opłacone

97

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Elżbieta Rosołek

Opłacone

98

Katarzyna Orzechowska

Piła

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Katarzyna Orzechowska

Opłacone

99

Wiesław Kop

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Wiesław Kop

Opłacone

100

Janusz Skorupski

Swarzędz

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Janusz Skorupski

Opłacone

101

Wanda Dembowiak

Swarzędz

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Wanda Dembowiak

Opłacone

102

Danuta Choryńska

SWARZĘDZ

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

103

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Emilia Czycz

Opłacone

104

Hanna Banach

Piła

Nordic Walking 5 km

TRAMP

Opłacone

Hanna Banach

Opłacone

105

DANIEL KAMIŃSKI

DĘBE

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

DANIEL KAMIŃSKI

Opłacone

106

Aldona Skibińska

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

KB Gmina Czarnków

Aldona Skibińska

107

Stanisław Zawisła

Plewiska

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Stanisław Zawisła

Opłacone

108

Jacek Urban

Leszno

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jacek Urban

Opłacone

109

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

TEAM BEROTU

Opłacone

Izabela lotka

Opłacone

110

Jakub Lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

TEAM BEROTU

Opłacone

Jakub Lotka

Opłacone

111

Małgorzata Kusznir - Mądra

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Małgorzata Kusznir - Mądra

Opłacone

112

Hanna Szymańska

Skórka

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Hanna Szymańska

Opłacone

113

Maciej Gudzio

Czerwonak

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Maciej Gudzio

Opłacone

114

Mariusz Kowalczyk

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Mariusz Kowalczyk

Opłacone

115

Marek Szuta

Sarbka

Bieg przełajowy 5 km

KAMA RUN Czarnków

Opłacone

Marek Szuta

Opłacone

116

Nikodem Mantaj

Lubasz

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Nikodem Mantaj

Opłacone

117

Wojtek Mantaj

Lubasz

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Wojtek Mantaj

Opłacone

118

Kinga Szuta

Huta

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Kinga Szuta

Opłacone

119

Zofia Komoda

Huta

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Zofia Komoda

Opłacone

120

Lucyna Komoda

Huta

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Lucyna Komoda

Opłacone

121

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking 10km

REMI

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

122

Henryk Walczak

Poznań

Nordic Walking 5 km

OCTOPUS TEAM

Opłacone

Henryk Walczak

Opłacone

123

Kinga Legocka-Walczak

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

OCTOPUS TEAM

Opłacone

Kinga Legocka-Walczak

Opłacone

124

Anna ADAMEK-BOBER

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Anna ADAMEK-BOBER

Opłacone

125

Kamila Jurek

Białośliwie

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Kamila Jurek

Opłacone

126

Krystyna Chęcińska

Złotniki

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Krystyna Chęcińska

Opłacone

127

Agnieszka Gałowska

Wągrowiec

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Agnieszka Gałowska

128

krzysztof kaźmierczak

opalenica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

krzysztof kaźmierczak

Opłacone

129

Paweł Garstka

Romanowo Dolne

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Garstka

Opłacone

130

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

131

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Hanna Zabrzeska

Opłacone

132

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

133

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

134

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

135

Damian Graj

Brzeźno

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Damian Graj

Opłacone

136

Adam Szymczak

Śmieszkowo

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

KB Gmina Czarnków

Opłacone

Adam Szymczak

Opłacone

137

Jacek Szymczak

Śmieszkowo

Bieg przełajowy 5 km

KB Gmina Czarnków

Opłacone

Jacek Szymczak

Opłacone

138

Małgorzata Szymska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Szymska

Opłacone

139

Daria Rosołek

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Daria Rosołek

Opłacone

140

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking 5 km

NW KONIN warto nad Wartą

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

141

Ola Wieczorek

Bogdanowo

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Ola Wieczorek

Opłacone

142

Mariola Wieczorek

Bogdanowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariola Wieczorek

Opłacone

143

Dorota Jemrych

Złotniki

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

144

Anna Szuta

Sarbka

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Szuta

Opłacone

145

Julia Drewna

Czarnków

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Julia Drewna

Opłacone

146

Bartosz Drewny

Lubasz

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Bartosz Drewny

Opłacone

147

Grzegorz Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking 10km

Aktywnie w Pniewach

Opłacone

Grzegorz Krugiołka

Opłacone

148

Henryk Urantówka

Skwierzyna

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Henryk Urantówka

Opłacone

149

Tomasz Marchlewski

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Tomasz Marchlewski

Opłacone

150

Karolina Górzna-Kustra

Dębe

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Karolina Górzna-Kustra

Opłacone

151

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

152

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

153

Marcin Bojanowski

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Marcin Bojanowski

Opłacone

154

Zofia Stawujak

Lubasz

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Zofia Stawujak

Opłacone

155

Magdalena Stawujak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Magdalena Stawujak

Opłacone

156

Irena Szudra

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Irena Szudra

Opłacone

157

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

158

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Opłacone

159

Marcin Kozłowski

Poznań

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Kozłowski

Opłacone

160

Danuta Wylegała

Lubasz

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Danuta Wylegała

161

Barbara Gurynowicz

Lubasz

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Barbara Gurynowicz

162

IRENEUSZ GRODZKI

GORZÓW WLKP.

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

IRENEUSZ GRODZKI

Opłacone

163

Krystyna Łozińska

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Krystyna Łozińska

Opłacone

164

Bernadeta Hajdysz

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Bernadeta Hajdysz

Opłacone

165

Janina Gruntkowska

Piła

Nordic Walking 5 km

TRAMP

Opłacone

Janina Gruntkowska

Opłacone

166

Alicja Olszewska

Piła

Nordic Walking 5 km

TRAMP

Opłacone

Alicja Olszewska

Opłacone

167

Elżbieta Marciniak

Piła

Nordic Walking 5 km

TRAMP

Opłacone

Elżbieta Marciniak

Opłacone

168

Hanna Krajewska

Piła

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

NO TEAM

Opłacone

Hanna Krajewska

Opłacone

169

Andrzej Zygmunt

Biała

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Andrzej Zygmunt

Opłacone

170

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

171

Barbara Janik

Piła

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Barbara Janik

Opłacone

172

Michalina Rokita

Lubasz

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Michalina Rokita

Opłacone

173

Bożena Króliczak

Lubasz

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Bożena Króliczak

Opłacone

174

Katarzyna Kulka

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Katarzyna Kulka

Opłacone

175

Magdalena NIE Bujnicka NIE

Pasłęk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena NIE Bujnicka NIE

Opłacone

176

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

177

Sebastian Jóźwiak

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

KB Gmina Czarnków

Opłacone

Sebastian Jóźwiak

Opłacone

178

Michał Zielsdorf

Śmieszkowo

Bieg przełajowy 5 km

KB Gmina Czarnków

Opłacone

Michał Zielsdorf

Opłacone

179

Łucjan Terpiłowski

Gorzów Wlkp.

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Łucjan Terpiłowski

Opłacone

180

Halina Terpiłowska

Wawrów

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Halina Terpiłowska

Opłacone

181

Karolina Kozłowska

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Karolina Kozłowska

Opłacone

182

Nadia Przybył

Czarnków

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Nadia Przybył

Opłacone

183

Iga Przybył

Czarnków

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Iga Przybył

Opłacone

184

Hanna Pidek

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Hanna Pidek

Opłacone

185

Julia Pidek

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Julia Pidek

Opłacone

186

Jolanta Pidek-Szczech

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jolanta Pidek-Szczech

Opłacone

187

Daria Pidek

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Daria Pidek

Opłacone

188

Renata Maszewska-Jessa

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Renata Maszewska-Jessa

Opłacone

189

Jarosłąw Jessa

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jarosłąw Jessa

Opłacone

190

Izabela Mleczarska

Lubasz

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Izabela Mleczarska

Opłacone

191

AnnaNIE Olech

Gdańsk

Nordic Walking 10km

Elite Team

Opłacone

AnnaNIE Olech

Opłacone

192

MateuszNIE Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Elite Team

Opłacone

MateuszNIE Olech

Opłacone

193

Mateusz Olech

Gdańsk

Nordic Walking 10km

Elite Team

Mateusz Olech

194

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Elite Team

Anna Olech

195

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km

Elite Team

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

196

Marta Nowacka

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Marta Nowacka

Opłacone

197

Renata Furman

Młynkowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Renata Furman

Opłacone

198

Jacek Szymański

Skórka

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Jacek Szymański

Opłacone

199

Jolanta Kusza

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Jolanta Kusza

Opłacone

200

Magdalena Malec

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Malec

Opłacone

201

Danuta Nowak

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Nowak

Opłacone

202

Jolanta Gieremek

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jolanta Gieremek

Opłacone

203

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

204

Jakub Kurkiewicz

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jakub Kurkiewicz

Opłacone

205

Adam Koczara

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Adam Koczara

Opłacone

206

Michał Grupiński

Lubasz

Bieg przełajowy 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Michał Grupiński

Opłacone

207

Ryszard Blaszka

Rokietnica

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Ryszard Blaszka

Opłacone

208

Michał Blaszka

Rokietnica

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Michał Blaszka

Opłacone

209

Paweł Kromski

ROKIETNICA

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Paweł Kromski

Opłacone

210

Grzegorz Walczak

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

OCTOPUS TEAM

Opłacone

Grzegorz Walczak

Opłacone

211

Filip Grzelakowski

Kalisz

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Filip Grzelakowski

Opłacone

212

Malwina Grzelakowska

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Malwina Grzelakowska

Opłacone

213

Iwona Rybarczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Rybarczyk

Opłacone

214

Sylwia Lewandowska

Myślibórz

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Sylwia Lewandowska

215

Izabela Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Izabela Lorens

Opłacone

216

Wiesława Janur

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Wiesława Janur

Opłacone

217

Celina Mantaj

LUBASZ

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Celina Mantaj

Opłacone

218

Jolanta Sienkiewicz

Załom

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Niezrzeszony

Jolanta Sienkiewicz

219

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Włodzimierz Kuczyński

Opłacone

220

Damian Grenadier

Lubasz

Bieg przełajowy 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Damian Grenadier

Opłacone

221

Cezary Kaniewski

Jędrzejewo

Bieg przełajowy 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Cezary Kaniewski

Opłacone

222

Józef Bednarski

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Józef Bednarski

Opłacone

223

Anna Pec

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Anna Pec

Opłacone

224

Karolina Schwerkolt

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Karolina Schwerkolt

225

Karolina Przybył

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Karolina Przybył

Opłacone

226

Lukasz Jessa

Lubasz

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Lukasz Jessa

Opłacone

227

Magda Żylińska

Testowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Magda Żylińska

228

Daniel Beściak

Kiekrz

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Daniel Beściak

Opłacone

229

Milena Stróżyna

Kiekrz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Milena Stróżyna

Opłacone

230

Damian Błoch

Lubasz

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Damian Błoch

Opłacone

231

Antoni Frąckowiak

Czarnków

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Antoni Frąckowiak

Opłacone

232

Maria Frąckowiak

Czarnków

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Maria Frąckowiak

Opłacone

233

Kamil Rokita

Lubasz

Bieg przełajowy 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Kamil Rokita

Opłacone

234

Miłosz Bednarek

Lubasz

Bieg przełajowy 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Miłosz Bednarek

Opłacone

235

Kamila Bednarek

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Kamila Bednarek

Opłacone

236

Jowita Bednarek

Lubasz

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jowita Bednarek

Opłacone

237

Natalia Frąckowiak

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Natalia Frąckowiak

Opłacone

238

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

239

Lubasz

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Lubasz

240

Julia Polcyn

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Julia Polcyn

Opłacone

241

Agnieszka Radomska

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Agnieszka Radomska

Opłacone

242

Renata Krzyzanowska

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Renata Krzyzanowska

Opłacone

243

Wiesława Stróżyna

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Wiesława Stróżyna

Opłacone

244

Małgorzata Pałubicka

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Małgorzata Pałubicka

Opłacone

245

Marzena Socha

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Marzena Socha

Opłacone

246

Dorota Brzechwa

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Dorota Brzechwa

Opłacone

247

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

248

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

249

Arleta Dymek

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Arleta Dymek

Opłacone

250

Kamil Nowak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Kamil Nowak

251

Agnieszka Doroszkiewicz

Kiekrz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Agnieszka Doroszkiewicz

Opłacone

252

Maciej Walerowski

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Walerowski

Opłacone

253

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

254

Joanna Baksalary

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Joanna Baksalary

Opłacone

255

Grzegorz Kaczmarowski

Poznań

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Grzegorz Kaczmarowski

256

Piotr Sztandera-Kolanek

Kalisz

Bieg przełajowy 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Piotr Sztandera-Kolanek

Opłacone

257

Tomasz Wałowski

Owińska

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Lubasz

Tomasz Wałowski

258

Aneta Wieczorek

Dębe

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Aneta Wieczorek

Opłacone

259

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Danuta Rychlewska-Słodowa

Opłacone

260

Michał Sztandera-Kolanek

Kalisz

Bieg przełajowy 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Michał Sztandera-Kolanek

Opłacone

261

Piotr Kolanek

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Piotr Kolanek

Opłacone

262

Natalia Kaźmierczak

Lubasz

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Natalia Kaźmierczak

Opłacone

263

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

264

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Magdalena Nowaczyk

Opłacone

265

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

266

Katarzyna GRUPIŃSKA

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Katarzyna GRUPIŃSKA

Opłacone

267

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

268

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

269

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

270

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

271

Mirosława Kluczka

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Mirosława Kluczka

Opłacone

272

Blanka Szulc

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

NO TEAM

Opłacone

Blanka Szulc

Opłacone

273

Jacek Michalak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jacek Michalak

Opłacone

274

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

275

Marzena Kamińska-Sokół

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Marzena Kamińska-Sokół

Opłacone

276

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

277

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

278

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

279

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

280

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

281

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

282

Elena Laane

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Elena Laane

Opłacone

283

Agnieszka Yankovskaya

KALININGRAD

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Agnieszka Yankovskaya

Opłacone

284

Daria Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Daria Yankovskaya

Opłacone

285

Maksim Yankovskiy

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Maksim Yankovskiy

Opłacone

286

Aleksandra Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Aleksandra Yankovskaya

Opłacone

287

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking 10km

Active Family

Opłacone

Dmitriy Yankovskiy

Opłacone

288

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

289

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

290

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

291

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

292

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

293

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

294

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

295

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

296

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

297

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Grzegorz Mądry

298

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

299

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

300

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

NO TEAM

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone