Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Magdalena Nowaczyk

2

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Zygmunt Zmysłowski

3

Katarzyna GRUPIŃSKA

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Katarzyna GRUPIŃSKA

4

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Jolanta Wicher

5

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

6

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

7

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Hanna Szulc

8

Mirosława Kluczka

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Mirosława Kluczka

Opłacone

9

Blanka Szulc

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Blanka Szulc

Opłacone

10

Jacek Michalak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jacek Michalak

Opłacone

11

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

12

Marzena Kamińska-Sokół

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Marzena Kamińska-Sokół

13

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

14

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

15

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

16

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

17

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

18

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

19

Elena Laane

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Elena Laane

20

Agnieszka Yankovskaya

KALININGRAD

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Agnieszka Yankovskaya

Opłacone

21

Daria Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Daria Yankovskaya

22

Maksim Yankovskiy

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Maksim Yankovskiy

23

Aleksandra Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Aleksandra Yankovskaya

24

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking 10km

Active Family

Dmitriy Yankovskiy

25

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

26

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

27

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

28

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

29

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

30

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

31

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

32

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

33

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

34

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Grzegorz Mądry

35

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

36

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

37

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018