Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

MARIUSZ MAJKRZAK

SUCHA BESKIDZKA

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

MARIUSZ MAJKRZAK

Opłacone

2

Aleksandra Czyżewska

Gościcino

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Aleksandra Czyżewska

Opłacone

3

Elżbieta Rutz

Wejherowo

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Elżbieta Rutz

Opłacone

4

Justyna Rutz

Wejherowo

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Justyna Rutz

Opłacone

5

Maja Kaczmarek

Wejherowo

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Maja Kaczmarek

Opłacone

6

Ewa Martyna

Świnoujście

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Martyna

Opłacone

7

Karol Filoda

Lubasz

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Karol Filoda

Opłacone

8

Agnieszka Filoda

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Agnieszka Filoda

Opłacone

9

Marcin Filoda

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marcin Filoda

Opłacone

10

Ewa Mendel

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Mendel

Opłacone

11

Krzysztof Schmidt

Bydgoszcz

NW 5 km dzieci

Maszerujemy PL

Krzysztof Schmidt

12

Tymoteusz Schmidt

Bydgoszcz

NW 5 km dzieci

Maszerujemy PL

Tymoteusz Schmidt

13

Dominika Schmidt

Bydgoszcz

NW 5 km dzieci

Maszerujemy PL

Dominika Schmidt

14

Anna Schmidt

Bydgoszcz

Nordic Walking

Maszerujemy PL

Anna Schmidt

15

Maria Adamska

Trzcianka

NW 5 km dzieci

Fabryka Nordica

Opłacone

Maria Adamska

Opłacone

16

Iwona Jaworska Olesiuk

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Iwona Jaworska Olesiuk

Opłacone

17

Maciej Jr Król

LUDWIKÓW

NW 5 km dzieci

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Jr Król

Opłacone

18

Iwona Król

LUDWIKÓW

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

19

Krzysztof Orwat

Trzcianka

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

Krzysztof Orwat

Opłacone

20

Barbara Janik

Piła

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

Barbara Janik

Opłacone

21

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

22

JÓZEF BIELECKI

RADOLIN

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

JÓZEF BIELECKI

Opłacone

23

Dominika Skowrońska

Plewiska

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Dominika Skowrońska

Opłacone

24

Andrzej Zygmunt

Biała

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

Andrzej Zygmunt

Opłacone

25

Marta Zdanowicz

Słupsk

Nordic Walking

Dwa Kije Słups

Opłacone

Marta Zdanowicz

Opłacone

26

Grażyna Karczyńska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Grażyna Karczyńska

Opłacone

27

Filip Krystkowiak

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Filip Krystkowiak

Opłacone

28

Maksymilian Krystkowiak

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Maksymilian Krystkowiak

Opłacone

29

Danuta Bukowska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Bukowska

Opłacone

30

Eugeniusz Fengier

Zielona Łąka

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Eugeniusz Fengier

Opłacone

31

Małgorzata Rożek

WIRY

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Rożek

Opłacone

32

Tomasz Nowaczyk

Gniezno

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasz Nowaczyk

Opłacone

33

Adam Ratajczak

Lubasz

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Adam Ratajczak

Opłacone

34

Patryk Skrzypczak

Trzciel

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Patryk Skrzypczak

Opłacone

35

Bożena Szulc-Andrzejczak

Skwierzyna

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Szulc-Andrzejczak

Opłacone

36

Marta Marczyńska

Gościcino

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Marta Marczyńska

Opłacone

37

Łukasz Szczeciński

Poznań

Bieg przełajow

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Łukasz Szczeciński

Opłacone

38

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

39

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

40

Małgorzata Kościelnik

Trzcianka

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Małgorzata Kościelnik

Opłacone

41

Agnieszka Polaszewska

Czarnków

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Polaszewska

Opłacone

42

Liliana Pachciarek

Szczecin

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Liliana Pachciarek

Opłacone

43

Zuzanna Pachciarek

Szczecin

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Zuzanna Pachciarek

Opłacone

44

MALCHEVSKA TETIANA

ODESSA

Nordic Walking

LET’S GO ⚓�

Opłacone

MALCHEVSKA TETIANA

Opłacone

45

Anna Suchoń

Lubasz

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Suchoń

Opłacone

46

Maciej Gudzio

Czerwonak

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Maciej Gudzio

Opłacone

47

Adam Marczyński

GOŚCICINO

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Adam Marczyński

Opłacone

48

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking

Niezrzeszony

Beata Boczar

49

Emilia Kwidzińska

Luzino

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Emilia Kwidzińska

Opłacone

50

Monika Barzowska

Wejherowo

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Monika Barzowska

Opłacone

51

Joanna Rochatka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Joanna Rochatka

Opłacone

52

Katarzyna Karpińska

Gdynia

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Karpińska

Opłacone

53

Wiktoria Naczk

Lębork

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Wiktoria Naczk

Opłacone

54

Leonard Naczk

Lębork

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Leonard Naczk

Opłacone

55

Renata Kuziemko

Szczecin

Nordic Walking

KS Pogodni Nord

Opłacone

Renata Kuziemko

Opłacone

56

Marcin Szulc

Poznań

Nordic Walking

Leszno :(

Marcin Szulc

57

Bronisław Sikora

Leszno

Nordic Walking

Leszno :(

Opłacone

Bronisław Sikora

Opłacone

58

Paweł Mroziński

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Paweł Mroziński

Opłacone

59

Zinaida Mezhakova

Odessa

Nordic Walking

LET’S GO ⚓�

Opłacone

Zinaida Mezhakova

Opłacone

60

Przemysław Marchwicki

Tarnowo Podgórne

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Przemysław Marchwicki

Opłacone

61

Marysia Garsztka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marysia Garsztka

Opłacone

62

Lena Sołtysiak

CzarnkÓw

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Lena Sołtysiak

Opłacone

63

Magdalena Kuźmicz

Maszewko

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Magdalena Kuźmicz

Opłacone

64

Dominik Kuźmicz

Maszewko

NW 5 km dzieci

Polipack Team G

Opłacone

Dominik Kuźmicz

Opłacone

65

Dariusz Piątek

Gniewino

NW 5 km osoby n

Polipack Team G

Opłacone

Dariusz Piątek

Opłacone

66

Adam Kuźmicz

Maszewko

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Adam Kuźmicz

Opłacone

67

Izabella Koniak

Śrem

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Izabella Koniak

Opłacone

68

Barbara Ponka

Wejherowo

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Barbara Ponka

Opłacone

69

Radosław Ponka

Wejherowo

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Radosław Ponka

Opłacone

70

Mirela Lejkowska

Gowino

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Mirela Lejkowska

Opłacone

71

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Włodzimierz Kuczyński

Opłacone

72

IRYNA CHAIKOVSKA

ODESSA

Nordic Walking

LET’S GO ⚓�

Opłacone

IRYNA CHAIKOVSKA

Opłacone

73

Igor Wawrzyniak

Gdynia

NW 5 km dzieci

Polipack Team G

Opłacone

Igor Wawrzyniak

Opłacone

74

Anna Wawrzyniak

Gdynia

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Anna Wawrzyniak

Opłacone

75

Yuliia Shurhina

ODESSA

Nordic Walking

LET’S GO ⚓�

Opłacone

Yuliia Shurhina

Opłacone

76

Magdalena Kałużna

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Magdalena Kałużna

Opłacone

77

Waldemar Kałużny

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Waldemar Kałużny

Opłacone

78

Kwiryna Rozczyńska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Kwiryna Rozczyńska

Opłacone

79

Przemek KLIMASEK

Lubasz

Bieg przełajow

Stefanowicz Run

Opłacone

Przemek KLIMASEK

Opłacone

80

Sebastian Rajewski

piła

Nordic Walking

IDMAR RACING TE

Opłacone

Sebastian Rajewski

Opłacone

81

Michael Williams

Gołuchów

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Michael Williams

Opłacone

82

Sabina Kucyj-Hadryś

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Sabina Kucyj-Hadryś

Opłacone

83

Anna Kostecka

Baranowo

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Anna Kostecka

Opłacone

84

Karol Bonowicz

Różankowo

Marsz i bieg dl

Aktywni Pozytyw

Opłacone

Karol Bonowicz

Opłacone

85

Stanisław Kostecki

Baranowo

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Stanisław Kostecki

Opłacone

86

Stanisław Zawisła

Plewiska

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Stanisław Zawisła

Opłacone

87

Marek Narkiewicz

Poznań

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Marek Narkiewicz

Opłacone

88

Boleslaw Chwarścianek

Czarnków

Bieg przełajow

KB Gmina Czarnk

Opłacone

Boleslaw Chwarścianek

Opłacone

89

Joanna Mróz

Poznań

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Joanna Mróz

Opłacone

90

Agata Czekała-Borowiak

Antoniewo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Agata Czekała-Borowiak

Opłacone

91

Peter Duks

Bukowiec

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Peter Duks

Opłacone

92

Paweł Kromski

Kiekrz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Paweł Kromski

Opłacone

93

Anna ADAMEK-BOBER

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Anna ADAMEK-BOBER

Opłacone

94

Lesław Spychała

Biała

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Lesław Spychała

Opłacone

95

Katarzyna Kolmetz

Sasino

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Katarzyna Kolmetz

Opłacone

96

Marzena Spychała

Biała

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Marzena Spychała

Opłacone

97

Jarosław Wendt

Sasino

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Jarosław Wendt

Opłacone

98

Katarzyna Szerement

Ustka

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Szerement

Opłacone

99

Marta Ewa Remecka

Szczecin

Nordic Walking

Pogodni Nordiko

Marta Ewa Remecka

100

Anna Bruzi

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Anna Bruzi

Opłacone

101

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

102

Lidia Nowaczyk

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Lidia Nowaczyk

Opłacone

103

Dorota Rutkowska

Wołczkowo

Nordic Walking

KS Pogodni Nord

Opłacone

Dorota Rutkowska

Opłacone

104

Renata Maszewska Jessa

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Renata Maszewska Jessa

Opłacone

105

Jarosłąw Jessa

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jarosłąw Jessa

Opłacone

106

Paulina Makuch

Szlichtyngowa

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Paulina Makuch

Opłacone

107

Michał Jędraszczak

Czarnków

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Michał Jędraszczak

Opłacone

108

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

109

Elżbieta Słaboszewska

Szczecin

Nordic Walking

Pogodni Nordiko

Opłacone

Elżbieta Słaboszewska

Opłacone

110

Barbara Szalbierz

Chodzież

NW 5 km osoby n

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Barbara Szalbierz

Opłacone

111

Grażyna Kowal

Krucz

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Grażyna Kowal

Opłacone

112

Marek Menzel

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marek Menzel

Opłacone

113

Szymon Szczeciński

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Szymon Szczeciński

Opłacone

114

Edward Tomczyk

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Edward Tomczyk

Opłacone

115

Aleksandra Ostrochalska

Krępa Kaszubska

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Aleksandra Ostrochalska

Opłacone

116

Oliwia Lebiedzińska

Szamotuły

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Oliwia Lebiedzińska

Opłacone

117

Emilia Lebiedzińska

Szamotuły

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Emilia Lebiedzińska

Opłacone

118

Krystyna Królikowska

Nowa Wieś Lęborska

Nordic Walking

Polipack Team G

Opłacone

Krystyna Królikowska

Opłacone

119

Rafał Toporek

Przodkowo

NW 5 km osoby n

Polipack Team G

Opłacone

Rafał Toporek

Opłacone

120

Danuta Postek

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Postek

Opłacone

121

Agnieszka Nowakowska-Ćwikła

Poznan

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Agnieszka Nowakowska-Ćwikła

Opłacone

122

Agnieszka Otto

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Agnieszka Otto

Opłacone

123

Izabela Nowak

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Izabela Nowak

Opłacone

124

Hanna Szymańska

Skórka

Bieg przełajow

Pozytywni Biega

Opłacone

Hanna Szymańska

Opłacone

125

Jacek Szymański

Skórka

Nordic Walking

Pozytywni Biega

Opłacone

Jacek Szymański

Opłacone

126

Monika Nowaczyk

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Monika Nowaczyk

Opłacone

127

Oskar Szulc

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Oskar Szulc

Opłacone

128

Izabela Szulczyńska

Lenartowice

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Izabela Szulczyńska

Opłacone

129

Ewa Piotrowska

Chodzież

Nordic Walking

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Ewa Piotrowska

Opłacone

130

Aleksandra Owczarek

Zakrzewo

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Aleksandra Owczarek

Opłacone

131

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

132

Jolanta Cholewka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

133

Lukasz Jessa

Sokołowo

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Lukasz Jessa

Opłacone

134

Norbert Zodrow

Chodzież

Bieg przełajow

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Norbert Zodrow

Opłacone

135

Beata Pawlak

Gorzów Wlkp

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Beata Pawlak

Opłacone

136

Marzanna Nizioł

Wawrów

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marzanna Nizioł

Opłacone

137

Adam Koczara

Trzcianka

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

Adam Koczara

Opłacone

138

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking

NW KONIN warto

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

139

Henryk Berczyński

Okonek

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Henryk Berczyński

Opłacone

140

Bartłomiej Kownacki

Lasowice Wielkie

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Bartłomiej Kownacki

Opłacone

141

Amelia Michalak

Lipia Góra

NW 5 km dzieci

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Amelia Michalak

Opłacone

142

Antos Frackowiak

Czarnkow

Marsz i bieg dl

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Antos Frackowiak

Opłacone

143

Maria Frąckowiak

Czarnków

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Maria Frąckowiak

Opłacone

144

Mariusz Bielejewski

Czarnków

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Bielejewski

Opłacone

145

Michał Zielsdorf

Śmieszkowo

Bieg przełajow

KB Gmina Czarnk

Opłacone

Michał Zielsdorf

Opłacone

146

Ewa Polus

Czarnków

NW 5 km osoby n

Nordic Walking

Opłacone

Ewa Polus

Opłacone

147

Ewa Gorska

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Ewa Gorska

Opłacone

148

Lidia Serówka

Piła

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Lidia Serówka

Opłacone

149

Patrycja Wycisło

Piła

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Patrycja Wycisło

150

Romuald Wycisło

Piła

NW 5 km osoby n

Daj Radość Ni

Opłacone

Romuald Wycisło

Opłacone

151

Sylwia Wiśniewska

Różankowo

Nordic Walking

Aktywni Pozytyw

Opłacone

Sylwia Wiśniewska

Opłacone

152

Ryszard Pilawski

Czarnków

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Pilawski

Opłacone

153

Danuta Choryńska

Swarzędz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

154

Małgorzata Krakowiak

Wiry

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Małgorzata Krakowiak

Opłacone

155

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

156

Maja Andrzejewska

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Maja Andrzejewska

Opłacone

157

Magdalena Tomkowiak

Chodzież

Nordic Walking

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Magdalena Tomkowiak

Opłacone

158

Magdalena Bujnicka

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Bujnicka

Opłacone

159

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

160

Kamil Posłuszny

Oborniki

NW 5 km dzieci

Walk & Run Team

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

161

Paweł Posłuszny

Oborniki

NW 5 km dzieci

Walk & Run Team

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

162

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

163

Piotr Rudawski

Oborniki

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

164

Hanna Krupa

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Krupa

Opłacone

165

Dariusz Boruczyński

Police

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Boruczyński

Opłacone

166

Małgorzata Chwalisz

Łomnica

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Małgorzata Chwalisz

Opłacone

167

Maciej Walerowski

Czarnków

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Walerowski

Opłacone

168

Ola Adamska

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Ola Adamska

Opłacone

169

Justyna Michalak

Lipia Góra

Nordic Walking

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Justyna Michalak

Opłacone

170

Jan Łęcki

Gdynia

NW 5 km osoby n

Włóczykije Gd

Opłacone

Jan Łęcki

Opłacone

171

Sławomir Sternberg

Trzcianka

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

Sławomir Sternberg

Opłacone

172

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

173

Lena Pluta

Piła

NW 5 km dzieci

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Lena Pluta

Opłacone

174

Barbara Pluta

Piła

Nordic Walking

Kijomaniacy Cho

Opłacone

Barbara Pluta

Opłacone

175

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

176

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

177

Sławomir Kużaj

Piła

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Sławomir Kużaj

178

Małgorzata Gostomska

Czempiń

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Gostomska

Opłacone

179

Magdalena Kiepurska

Góra Kalwaria

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Magdalena Kiepurska

Opłacone

180

Agnieszka Łaznowska

Śrem

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Łaznowska

Opłacone

181

Katarzyna Kulka

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Katarzyna Kulka

Opłacone

182

Szymon Sypniewski

Stare Miasto

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Szymon Sypniewski

Opłacone

183

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

184

Andrzej Karolak

Trzebiatów

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Karolak

Opłacone

185

Anna Dzikowska

Sławno

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Anna Dzikowska

Opłacone

186

Cyprian Smolak

Lubasz

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Cyprian Smolak

Opłacone

187

Kornel Dąbkowski

Lubasz

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Kornel Dąbkowski

Opłacone

188

Grażyna Skórnicka

Szamotuły

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Grażyna Skórnicka

Opłacone

189

Honorata Szymkiewicz

Poznań

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Honorata Szymkiewicz

Opłacone

190

Danka Błotna

Gruszczyn

Nordic Walking

TeamPolaki

Danka Błotna

191

Janina Kryśkiewicz

ZŁOTÓW

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Janina Kryśkiewicz

Opłacone

192

AGNIESZKA MILACHOWSKA

Złotów

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

AGNIESZKA MILACHOWSKA

Opłacone

193

Dorota Jemrych

Złotniki

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

194

Jolanta Kusza

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Jolanta Kusza

Opłacone

195

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

196

Sławomir Szedler

Czarnków

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Sławomir Szedler

Opłacone

197

Joanna Makuch

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Joanna Makuch

Opłacone

198

DOROTA OWCZAREK

Swarzędz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

DOROTA OWCZAREK

Opłacone

199

Janusz Cetera

Dziwnówek

NW 5 km osoby n

Ekspedycja Nord

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

200

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

201

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking

Kijkomaniacy PP

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

202

Łukasz Adamski

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Łukasz Adamski

Opłacone

203

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW 59-225

Nordic Walking

Dom z Keramzytu

Opłacone

Kazimierz Dudek

Opłacone

204

Waldemar Sochacki

Kluczbork

Nordic Walking

KGB- nordic wal

Opłacone

Waldemar Sochacki

Opłacone

205

Małgorzata Szewczuk

Bezrzecze

NW 5 km osoby n

Pogodni Nordiko

Opłacone

Małgorzata Szewczuk

Opłacone

206

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking

Pogodni Nordiko

Opłacone

Karol Lipiński

Opłacone

207

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

208

Katarzyna Jany

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Katarzyna Jany

Opłacone

209

Bożena Linhard

Dobrzany

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

210

Renata Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Renata Krugiołka

Opłacone

211

Piotr Augustyniak

Wierzchowo

Nordic Walking

WSU-NW TEAM WIE

Opłacone

Piotr Augustyniak

Opłacone

212

Marcin Klawczyński

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Marcin Klawczyński

Opłacone

213

Paweł Garstka

Romanowo Dolne

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Paweł Garstka

Opłacone

214

Joanna Walot

Łódź

Nordic Walking

Z Kijami przez

Opłacone

Joanna Walot

Opłacone

215

Amelia Hanelt

Krucz

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Amelia Hanelt

Opłacone

216

Mariola Ułasewicz

Kuźnica Czarnkowska

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Mariola Ułasewicz

Opłacone

217

Grzegorz Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Grzegorz Krugiołka

Opłacone

218

Jan Parzybut

Pniewy

Nordic Walking

Postep Pniewy T

Opłacone

Jan Parzybut

Opłacone

219

Dariusz Glazer

Czarnków

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Glazer

Opłacone

220

Paulina Czysta

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Paulina Czysta

Opłacone

221

Aleksy Łopiński

Piła

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksy Łopiński

Opłacone

222

Lidia Bihuniak

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Lidia Bihuniak

Opłacone

223

Jacek Mituta

Połajewo

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Jacek Mituta

Opłacone

224

Mikołaj Nowak

Lubasz

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Mikołaj Nowak

Opłacone

225

Małgorzata Niechwiadowicz

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Małgorzata Niechwiadowicz

Opłacone

226

Leonard Niechwiadowicz

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Leonard Niechwiadowicz

Opłacone

227

Joanna Kupka

Krucz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Joanna Kupka

Opłacone

228

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

229

Renata Krzyżanowska

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Renata Krzyżanowska

Opłacone

230

Wiesława Stróżyna

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Wiesława Stróżyna

Opłacone

231

Arleta Dymek

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Arleta Dymek

Opłacone

232

Katarzyna Fiałkowska

Stajkowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Katarzyna Fiałkowska

Opłacone

233

Anna Pec

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Anna Pec

Opłacone

234

Izabela Mleczarska

Jędrzejewo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Izabela Mleczarska

Opłacone

235

Lucyna Augustyniak

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Lucyna Augustyniak

236

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Nowaczyk

Opłacone

237

Magdalena Waszak

Śmieszkowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Magdalena Waszak

238

Paulina Jackowska

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Paulina Jackowska

Opłacone

239

Barbara Mróz

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Barbara Mróz

Opłacone

240

Katarzyna GRUPIŃSKA

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Katarzyna GRUPIŃSKA

Opłacone

241

Aneta Wieczorek

Dębe

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Aneta Wieczorek

Opłacone

242

Magdalena Stawujak

Goraj

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Stawujak

Opłacone

243

Irena Szudra

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Irena Szudra

Opłacone

244

Sylwia Udzik

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Sylwia Udzik

Opłacone

245

Barbara Sakowicz

Czarnków

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Barbara Sakowicz

Opłacone

246

Celina Mantaj

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Celina Mantaj

Opłacone

247

Krzysztof Wieczorek

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

248

Bernadeta Hajdysz

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Bernadeta Hajdysz

Opłacone

249

Krystyna Łozińska

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Krystyna Łozińska

Opłacone

250

Małgorzata Pałubicka

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Małgorzata Pałubicka

Opłacone

251

Katarzyna Baryczkowska

Czarnków

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Katarzyna Baryczkowska

Opłacone

252

Artur Bombelczyk

Czarnków

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Artur Bombelczyk

Opłacone

253

Anna Glazer

Czarnków

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Anna Glazer

Opłacone

254

Antoś Frąckowiak

Czarnkow

Marsz i bieg dl

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Antoś Frąckowiak

Opłacone

255

Maria Frąckowiak

Czarnkow

Marsz i bieg dl

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Maria Frąckowiak

Opłacone

256

Natalia Frąckowiak

Czarnków

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Natalia Frąckowiak

Opłacone

257

Małgorzata Duks

Bukowiec

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Małgorzata Duks

Opłacone

258

Jolanta Kissel

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Jolanta Kissel

Opłacone

259

Andrzej Smolarski

Piła

Nordic Walking

Kijomaniacy Cho

Andrzej Smolarski

260

Izabela Mleczarska

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Izabela Mleczarska

261

Marek Szuta

Sarbka

Bieg przełajow

KAMA RUN Czarnk

Opłacone

Marek Szuta

Opłacone

262

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

NW 5 km osoby n

Fabryka Nordica

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

263

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

264

Alicja Sowińska

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Alicja Sowińska

Opłacone

265

Patrycja Pakuła-Sielska

Poznań

Nordic Walking

GONIOMETR

Opłacone

Patrycja Pakuła-Sielska

Opłacone

266

krzysztof kaźmierczak

opalenica

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

krzysztof kaźmierczak

Opłacone

267

Eliza Krzyżanowska

Dąbrówka

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Eliza Krzyżanowska

Opłacone

268

Hanna Szczecińska

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Szczecińska

Opłacone

269

Renata Szczecińska

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Renata Szczecińska

Opłacone

270

MAREK SZCZEPANIUK

Zielona Góra

Nordic Walking

Green Team Ziel

MAREK SZCZEPANIUK

271

Jan Kulczycki

Gdańsk

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jan Kulczycki

Opłacone

272

Magda Waszak

Śmieszkowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Magda Waszak

Opłacone

273

Ula Markiewicz

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ula Markiewicz

Opłacone

274

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

SŁAWOMIR RZEPECKI

Opłacone

275

Grzegorz Rączka

Śmieszkowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Grzegorz Rączka

276

Jolanta Sienkiewicz

Załom

NW 5 km osoby n

Dmuchawiec Gole

Jolanta Sienkiewicz

277

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

278

Jan Wala

Goraj

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jan Wala

Opłacone

279

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

280

Janusz Gasiński

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking

grupa wilki

Janusz Gasiński

281

JANUSZ GASIŃSKi

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking

grupa wilki

JANUSZ GASIŃSKi

282

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

283

BARBARA ZACHARSKA

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

BARBARA ZACHARSKA

Opłacone

284

Jerzy ZACHARSKI

Trzcianka

Bieg przełajow

Fabryka Nordica

Opłacone

Jerzy ZACHARSKI

Opłacone

285

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking

NW Wyspa Sobies

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

286

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Zgrzebnicki

Opłacone

287

Mariusz Kowalczyk

Zielona Góra

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Kowalczyk

Opłacone

288

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajow

Zasapani Hydro

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

289

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

290

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

291

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

292

Blanka Szulc

Poznań

Marsz i bieg dl

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Blanka Szulc

Opłacone

293

Konstanty Stołbiak

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Konstanty Stołbiak

Opłacone

294

Tomasz Wujek

Poznań

NW 5 km osoby n

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

295

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking

grupa wilki

JANUSZ GASIŃSKI

296

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Danuta Rychlewska-Słodowa

Opłacone