Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Jolanta Cholewka

2

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

3

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

4

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

5

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

6

Ewa Ewertowska

Poznań

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Ewa Ewertowska

Opłacone

7

Elena Laane

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Elena Laane

8

Agnieszka Yankovskaya

KALININGRAD

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Agnieszka Yankovskaya

Opłacone

9

Daria Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Daria Yankovskaya

10

Maksim Yankovskiy

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Maksim Yankovskiy

11

Aleksandra Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Aleksandra Yankovskaya

12

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking 10km

Active Family

Dmitriy Yankovskiy

13

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

14

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

15

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

16

Ewa Mąkowska

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Ewa Mąkowska

17

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

18

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

19

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

20

Paweł Kromski

ROKIETNICA

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Paweł Kromski

Opłacone

21

Daniel Brak

Wołomin

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Daniel Brak

Opłacone

22

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

23

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

24

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

25

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

26

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

27

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Grzegorz Mądry

Opłacone

28

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

29

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

30

Elżbieta Zabagło

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Zabagło

Opłacone

31

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018