Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Lilianna Stradomska

Zaleśna

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Lilianna Stradomska

Opłacone

2

Miron Rożynek

Wrocław

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Miron Rożynek

Opłacone

3

Aleksandra Wojtunik

Dąbrowa Górnicza

Bieg przełajowy 5 km

Grażynki OCR

Opłacone

Aleksandra Wojtunik

Opłacone

4

Adriana Pliżga-Wojtunik

Dąbrowa Górnicza

Bieg przełajowy 5 km

Grażynki OCR

Opłacone

Adriana Pliżga-Wojtunik

Opłacone

5

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Włodzimierz Kuczyński

6

Karolina Ślusarczyk

Prudnik

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Wesoły Borsuk Team

Opłacone

Karolina Ślusarczyk

Opłacone

7

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

8

Andrzej Ślusarczyk

Prudnik

Nordic Walking 10km

Wesoły Borsuk Team

Opłacone

Andrzej Ślusarczyk

Opłacone

9

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

10

Anna Baranowska

Opole

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Baranowska

Opłacone

11

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

12

Emma Chyra

opole

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Emma Chyra

Opłacone

13

Mikołaj Kowalów

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Mikołaj Kowalów

Opłacone

14

Oliwia Kowalów

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Oliwia Kowalów

Opłacone

15

Jacek Kowalów

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Jacek Kowalów

Opłacone

16

Dorota Kowalów

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Kowalów

Opłacone

17

Jolanta Kawecka

Opole

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Jolanta Kawecka

18

Maksym Bernadzikowski

Wrocław

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Maksym Bernadzikowski

Opłacone

19

Oskar Szulc

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

NO TEAM

Opłacone

Oskar Szulc

Opłacone

20

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

21

Hugo Bernadzikowski

Wrocław

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Hugo Bernadzikowski

Opłacone

22

Monika Gocka

Opole

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Monika Gocka

Opłacone

23

Mikołaj Staroń

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Mikołaj Staroń

Opłacone

24

zoe chyra

opole

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

zoe chyra

Opłacone

25

Joanna Łukaszewicz

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Joanna Łukaszewicz

Opłacone

26

Waldemar Sochacki

Kluczbork

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Waldemar Sochacki

Opłacone

27

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

28

Mariusz Polewczak

Zawiercie

Nordic Walking 10km

Clleo Zawiercie

Opłacone

Mariusz Polewczak

Opłacone

29

Aneta Polewczak

Zawiercie

Nordic Walking 5 km

Clleo Zawiercie

Opłacone

Aneta Polewczak

Opłacone

30

Konrad Topolonicki

Przechód

Nordic Walking 5 km

CKZIU NYSA

Opłacone

Konrad Topolonicki

Opłacone

31

Daria Morawska

Oława

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Daria Morawska

Opłacone

32

Milena Grądz

Jelcz-Laskowice

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Milena Grądz

Opłacone

33

Kaspian Morawski

Oława

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Kaspian Morawski

Opłacone

34

Edyta Morawska

Oława

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edyta Morawska

Opłacone

35

Ksawery Gąsiorowski

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Ksawery Gąsiorowski

Opłacone

36

Oliwia Gąsiorowska

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Oliwia Gąsiorowska

Opłacone

37

Maria Waśkiewicz

Częstochowa

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Maria Waśkiewicz

Opłacone

38

Michał Grzegorzak

Mechnice

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Michał Grzegorzak

39

Karol Białas

Katowice

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Karol Białas

Opłacone

40

Adam Jędrosek

Wysoka

Bieg przełajowy 5 km

NOA

Opłacone

Adam Jędrosek

Opłacone

41

Leszek Puszkiel

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Leszek Puszkiel

Opłacone

42

Filip Keller

Ozimek

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Filip Keller

Opłacone

43

Piotr Keller

Ozimek

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Keller

Opłacone

44

Ewa Keller

Ozimek

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Keller

Opłacone

45

iwona szecowka

opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

iwona szecowka

Opłacone

46

Grzegorz Mazur

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Grzegorz Mazur

Opłacone

47

Andrzej Mazur

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Mazur

Opłacone

48

Mateusz Mazur

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Mateusz Mazur

Opłacone

49

Rafał Mazur

Opole

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Rafał Mazur

Opłacone

50

Maciej Król

Ludwików

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Król

Opłacone

51

Iwona Król

Ludwików

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

52

Iwona Król

Ludwików

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

53

Małgorzata Stelnicka

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Stelnicka

Opłacone

54

Iwona Mąkolska-Frankowska

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Mąkolska-Frankowska

Opłacone

55

Iwona Hauke

Siemonia

Nordic Walking 5 km

Bobry Walking

Iwona Hauke

56

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Elżbieta Rosołek

Opłacone

57

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

58

Brygida Wróbel

Strzelce Opolskie

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Strzelce O

Opłacone

Brygida Wróbel

Opłacone

59

Bogusław Leśniak

Strzelce Opolskie

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Strzelce O

Opłacone

Bogusław Leśniak

Opłacone

60

Lesław Spychała

Biała

Nordic Walking 10km

CKZIU NYSA

Opłacone

Lesław Spychała

Opłacone

61

Ewa Wild

Oława

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Wild

Opłacone

62

Arek Wild

Oława

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Arek Wild

Opłacone

63

Pola Rybałtowska

Oborniki Śląskie

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Pola Rybałtowska

Opłacone

64

Józef Hrabia

Częstochowa

Nordic Walking 10km

Nordic Team Częstochowa

Opłacone

Józef Hrabia

Opłacone

65

Ewa Zydek

Dobieszowice i

Nordic Walking 5 km

Bobry Walking

Opłacone

Ewa Zydek

Opłacone

66

Marzena Spychała

Biała

Nordic Walking 10km

CKZIU NYSA

Opłacone

Marzena Spychała

Opłacone

67

Grażyna Zielińska

Dobieszowice

Nordic Walking 5 km

Bobry Walking

Opłacone

Grażyna Zielińska

Opłacone

68

Mariusz Kowalczyk

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Mariusz Kowalczyk

Opłacone

69

Elwira Bielak

Opole

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Elwira Bielak

Opłacone

70

Łukasz Zarębski

częstochowa

Nordic Walking 5 km

Jest Lepiej

Opłacone

Łukasz Zarębski

Opłacone

71

Katarzyna Zarębska

Częstochowa

Nordic Walking 5 km

JEST LEPIEJ CZĘSTOCHOWA

Opłacone

Katarzyna Zarębska

Opłacone

72

Malgorzata Sroka

Twardowice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Malgorzata Sroka

Opłacone

73

irena kubara

opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

irena kubara

Opłacone

74

Andrzej Dworakowski

Opole

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Dworakowski

Opłacone

75

Łukasz Duda

Chorzów

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Łukasz Duda

76

Krzysztof Machajek

Polkowice

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Machajek

Opłacone

77

Marek Zbyryt

Nowa Ruda

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Aktywna Nowa Ruda

Opłacone

Marek Zbyryt

Opłacone

78

Magdalena Rajek

Częstochowa

Nordic Walking 10km

Nordic Team Częstochowa

Opłacone

Magdalena Rajek

Opłacone

79

Agnieszka Pinis

Blachownia

Nordic Walking 5 km

Nordic Team Częstochowa

Opłacone

Agnieszka Pinis

Opłacone

80

Dariusz Magnuski

Krapkowice

Nordic Walking 5 km

Wesoły Borsuk Team

Dariusz Magnuski

81

Halina Zbyryt

Nowa Ruda

Nordic Walking 10km

Aktywna Nowa Ruda

Opłacone

Halina Zbyryt

Opłacone

82

Krzysztof Kobiela

Blachownia

Nordic Walking 10km

Nordic Team Częstochowa

Krzysztof Kobiela

83

Przemysław Drozd

OPOLE

Bieg przełajowy 5 km

Rajsport Active

Przemysław Drozd

84

Jagoda Dygan

Krapkowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jagoda Dygan

Opłacone

85

Pola Kubicka

Kluczbork

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Pola Kubicka

Opłacone

86

Maks Kubicki

Kluczbork

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Maks Kubicki

Opłacone

87

Katarzyna Sypko- Kubicka

Kluczbork

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Katarzyna Sypko- Kubicka

88

Mariusz Kubicki

Kluczbork

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Mariusz Kubicki

89

Agnieszka Langheinig

Nowa Ruda

Nordic Walking 10km

Aktywna Nowa Ruda

Opłacone

Agnieszka Langheinig

Opłacone

90

Barbara Kaminska

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Barbara Kaminska

Opłacone

91

Stanisław Chorabik

Dębowiec

Nordic Walking 10km

Wesoły Borsuk Team

Opłacone

Stanisław Chorabik

Opłacone

92

ANDRZEJ DUDA

DĘBIE

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

ANDRZEJ DUDA

Opłacone

93

EWA DUDA

OPOLE

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

EWA DUDA

Opłacone

94

AGNIESZKA PARTYKA

OPOLE

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

AGNIESZKA PARTYKA

Opłacone

95

Ewa Mader-Wnęk

Kłodzko

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Mader-Wnęk

Opłacone

96

Agnieszka Dybeł

Częstochowa

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Nordic Team Częstochowa

Opłacone

Agnieszka Dybeł

Opłacone

97

Alona Kunyk

Wrocław

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Alona Kunyk

Opłacone

98

Monika Ostrowska

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Monika Ostrowska

Opłacone

99

Lena Szustak

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Lena Szustak

Opłacone

100

Maja Szustak

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Maja Szustak

Opłacone

101

Maciej Szustak

Opole

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Szustak

Opłacone

102

Joanna Szustak

Opole

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Szustak

Opłacone

103

Alicja Świerz-Jędrosek

Wysoka

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Alicja Świerz-Jędrosek

Opłacone

104

Jolanta Ossolińska

OPOOLE

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Jolanta Ossolińska

105

Ewa Lisowiec

Siechnice

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Ewa Lisowiec

106

Hanna Staroń

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Hanna Staroń

Opłacone

107

Weronika Staroń

Opole

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Weronika Staroń

Opłacone

108

Jarek Morawski

Oława

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jarek Morawski

Opłacone

109

Janusz Olejnik

Nysa

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Janusz Olejnik

110

Anna Miśkowicz

Głogówek

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Miśkowicz

Opłacone

111

Miłosz Graczyk

Suchy Bór

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Miłosz Graczyk

Opłacone

112

Milena Graczyk

Suchy Bór

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Milena Graczyk

Opłacone

113

Maja Graczyk

Suchy Bór

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Maja Graczyk

114

Częstochowa

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Opłacone

115

Krzysztof Frydrych

Prudnik

Nordic Walking 10km

Wesoły Borsuk Team

Opłacone

Krzysztof Frydrych

Opłacone

116

Ewa Gembuś

Blachownia

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Gembuś

Opłacone

117

Urszula Czyż

Będzin

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Urszula Czyż

Opłacone

118

Tomasz Adamski

Opole

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Tomasz Adamski

119

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

120

Waldemar Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Waldemar Linhard

121

Bogdan Solarz

Strzelce opolskie

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Bogdan Solarz

122

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Beata Boczar

Opłacone

123

Krystyna Solarz

Strzelce opolskie

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Elite Team

Krystyna Solarz

124

Zenon Charczuk

OPOLE

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Zenon Charczuk

Opłacone

125

Kasia Haska

Suchy Bór

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Kasia Haska

126

ARTUR PINTAK

KOLNOWICE

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

ARTUR PINTAK

Opłacone

127

BEATA JASIK

ŁĄCZNIK

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

BEATA JASIK

Opłacone

128

Krzysztof Rawa

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Rawa

Opłacone

129

Agnieszka Rawa

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Rawa

Opłacone

130

Izabela Micheń

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Izabela Micheń

Opłacone

131

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

132

Waldemar Pogrzeba

Suchy Bór

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Grupa Nordic Walking Such

Opłacone

Waldemar Pogrzeba

Opłacone

133

Blanka Szulc

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

NO TEAM

Opłacone

Blanka Szulc

Opłacone

134

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

135

Magda Żylińska

Testowo

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Magda Żylińska

136

Katarzyna Pietrzyńska

Chorzów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Katarzyna Pietrzyńska

137

Joanna Kasprzak-Dżyberti

Suchy Bór

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Opole

Opłacone

Joanna Kasprzak-Dżyberti

Opłacone

138

Anna Kałużna

Sosnowiec

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Kałużna

Opłacone

139

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

140

Kuba Giera

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Kuba Giera

Opłacone

141

Adriana Kaminska

Opole

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Adriana Kaminska

Opłacone

142

Krzysztof Wilczek

Zębowice

Nordic Walking 10km

Unia Miast

Opłacone

Krzysztof Wilczek

Opłacone

143

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

144

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

145

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Jolanta Cholewka

146

Basia Nowak

Kraszewice

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Basia Nowak

Opłacone

147

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

148

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

149

Renata Jarczewska

Goleniów

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Jarczewska

Opłacone

150

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018