Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Krzysztof Rawa

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Rawa

Opłacone

2

Agnieszka Rawa

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Rawa

Opłacone

3

Izabela Micheń

Opole

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Izabela Micheń

Opłacone

4

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

5

Waldemar Pogrzeba

Suchy Bór

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Grupa Nordic Walking Such

Opłacone

Waldemar Pogrzeba

Opłacone

6

Blanka Szulc

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Blanka Szulc

Opłacone

7

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

8

Magda Żylińska

Testowo

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Magda Żylińska

9

Katarzyna Pietrzyńska

Chorzów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Katarzyna Pietrzyńska

10

Joanna Kasprzak-Dżyberti

Suchy Bór

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Opole

Opłacone

Joanna Kasprzak-Dżyberti

Opłacone

11

Anna Kałużna

Sosnowiec

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Anna Kałużna

12

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

13

Kuba Giera

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Kuba Giera

Opłacone

14

Adriana Kaminska

Opole

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Adriana Kaminska

Opłacone

15

Krzysztof Wilczek

Zębowice

Nordic Walking 10km

Unia Miast

Opłacone

Krzysztof Wilczek

Opłacone

16

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

17

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

18

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Jolanta Cholewka

19

Basia Nowak

Kraszewice

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Basia Nowak

Opłacone

20

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

21

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

22

Renata Jarczewska

Goleniów

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Jarczewska

Opłacone

23

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018