Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Jolanta Cholewka

2

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

3

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

4

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

5

Martyna Rębowska

Pasłęk

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Martyna Rębowska

Opłacone

6

Grzegorz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Grzegorz Rębowski

Opłacone

7

Tomasz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Tomasz Rębowski

Opłacone

8

Agnieszka Rębowska

Pasłęk

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Active Family

Opłacone

Agnieszka Rębowska

Opłacone

9

Mateusz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Mateusz Rębowski

Opłacone

10

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

11

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

12

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

13

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

14

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

15

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

16

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

17

Daria Yankovskaya

Kaliningrad

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Daria Yankovskaya

Opłacone

18

Maksim Yankovskiy

Kakiningrad

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Maksim Yankovskiy

Opłacone

19

Agnieszka Yankovskaya

Kaliningrad

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Agnieszka Yankovskaya

Opłacone

20

Elena Laane

Kaliningrad

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Elena Laane

Opłacone

21

Aleksandra Yankovskaya

Kaliningrad

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Aleksandra Yankovskaya

Opłacone

22

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

23

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking 10km

Active Family

Opłacone

Dmitriy Yankovskiy

Opłacone

24

Piotr Kolanek

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Piotr Kolanek

Opłacone

25

Agnieszka Rębowska

Pasłęk

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Active Family

Agnieszka Rębowska

26

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

27

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

28

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

29

Adrian Sosnowski2

Gdynia

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Adrian Sosnowski2

30

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Grzegorz Mądry

31

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

32

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

33

Marcin Szulc

Poznań

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Marcin Szulc

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018