Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Adam Drewnowski

2

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Barbara Drewnowska

3

Basia Nowak

Kraszewice

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Basia Nowak

Opłacone

4

Marta Wolniak

Pleszew

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Marta Wolniak

Opłacone

5

Dawid Dawidd

Warszawa

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Dawid Dawidd

6

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Ewelina Susiak

7

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

8

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

9

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

10

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Jolanta Cholewka

11

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

12

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

13

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

14

Martyna Rębowska

Pasłęk

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Martyna Rębowska

Opłacone

15

Grzegorz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Grzegorz Rębowski

Opłacone

16

Tomasz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Tomasz Rębowski

Opłacone

17

Agnieszka Rębowska

Pasłęk

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Active Family

Opłacone

Agnieszka Rębowska

Opłacone

18

Mateusz Rębowski

Pasłęk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Mateusz Rębowski

Opłacone

19

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

20

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

21

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

22

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

23

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

24

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

25

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

26

Daria Yankovskaya

Kaliningrad

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Daria Yankovskaya

Opłacone

27

Maksim Yankovskiy

Kakiningrad

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Maksim Yankovskiy

Opłacone

28

Agnieszka Yankovskaya

Kaliningrad

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Agnieszka Yankovskaya

Opłacone

29

Elena Laane

Kaliningrad

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Elena Laane

Opłacone

30

Aleksandra Yankovskaya

Kaliningrad

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Aleksandra Yankovskaya

Opłacone

31

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

32

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking 10km

Active Family

Opłacone

Dmitriy Yankovskiy

Opłacone

33

Piotr Kolanek

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Piotr Kolanek

Opłacone

34

Agnieszka Rębowska

Pasłęk

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Active Family

Agnieszka Rębowska

35

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

36

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

37

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

38

Adrian Sosnowski2

Gdynia

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Adrian Sosnowski2

39

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Grzegorz Mądry

40

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

41

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

42

Marcin Szulc

Poznań

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Marcin Szulc

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018