Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Oliwia Szycko

Kobylnica

NW 5 km dzieci

Niezrzeszony

Opłacone

Oliwia Szycko

Opłacone

2

Radosław Szycko

Kobylnica

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Radosław Szycko

Opłacone

3

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Zgrzebnicki

Opłacone

4

Agnieszka Zgrzebnicka

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Zgrzebnicka

Opłacone

5

SABINA NOWAK

KRASZEWICE

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

SABINA NOWAK

Opłacone

6

Katarzyna Pawlikiewicz

Police

Nordic Walking

KOMPAS TEAM

Opłacone

Katarzyna Pawlikiewicz

Opłacone

7

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking

NW KONIN warto

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

8

Bożena Szulc-Andrzejczak

Skwierzyna

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Szulc-Andrzejczak

Opłacone

9

Agnieszka Dudek

Granowo

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Agnieszka Dudek

Opłacone

10

Marta Zdanowicz

Słupsk

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marta Zdanowicz

Opłacone

11

Dominika Skowrońska

Strzelce Krajeńskie

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Dominika Skowrońska

Opłacone

12

Edward Tomczyk

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Edward Tomczyk

Opłacone

13

Dariusz Boruczyński

Police

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Boruczyński

Opłacone

14

Magdalena Knie

Potarzyca

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Knie

Opłacone

15

Ula Markiewicz

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Ula Markiewicz

Opłacone

16

Lidia Nowaczyk

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Lidia Nowaczyk

Opłacone

17

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

18

Marzena Stankowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Marzena Stankowska

Opłacone

19

Michal Nawrocki

Pleszew

NW 5 km dzieci

Pleszewskie Wł

Opłacone

Michal Nawrocki

Opłacone

20

Marzena Kamińska-Sokół

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marzena Kamińska-Sokół

Opłacone

21

Barbara Wójcik

Krzczonów

Nordic Walking

NWPL/Luki Team

Opłacone

Barbara Wójcik

Opłacone

22

PIOTR NAWROCKI

PLESZEW

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

PIOTR NAWROCKI

Opłacone

23

Małgorzata Nawrocka

Pleszew

NW 5 km dzieci

Pleszewskie Wł

Opłacone

Małgorzata Nawrocka

Opłacone

24

Magdalena Nawrocka

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Magdalena Nawrocka

Opłacone

25

Teresa Soroka

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Teresa Soroka

Opłacone

26

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

27

Marcin Maciński

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Maciński

Opłacone

28

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

29

Magdalena Bujnicka

Pasłęk

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Bujnicka

Opłacone

30

Grzegorz Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Grzegorz Krugiołka

Opłacone

31

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

32

Janusz Cetera

Dziwnówek

NW 5 km osoby n

Ekspedycja Nord

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

33

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

NW 5 km osoby n

Fabryka Nordica

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

34

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

35

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

36

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

37

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Brotkiewicz

Opłacone

38

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

39

Kamil Posłuszny

Oborniki

NW 5 km dzieci

Walk & Run Team

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

40

Paweł Posłuszny

Oborniki

NW 5 km dzieci

Walk & Run Team

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

41

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking

Walk & Run Team

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

42

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

43

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

44

Paula Wyr

Haga

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Paula Wyr

Opłacone

45

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

46

Kamila Kolberg

Zieleń

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

47

Aleksandra Owczarek

Zakrzewo

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Aleksandra Owczarek

Opłacone

48

Iwona Jankowska

Wejherowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Jankowska

Opłacone

49

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

50

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

51

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

52

BARBARA ŚWIERKOWSKA

GNIEZNO

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

BARBARA ŚWIERKOWSKA

Opłacone

53

Lilianna Stradomska

Zaleśna

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Lilianna Stradomska

Opłacone

54

Basia Nowak

Kraszewice

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Basia Nowak

Opłacone

55

Damian Abramowicz

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Damian Abramowicz

Opłacone

56

Jacek Szymański

Skórka

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Jacek Szymański

Opłacone

57

Edyta Kowalska

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Edyta Kowalska

Opłacone

58

Piotr Kolanek

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Piotr Kolanek

Opłacone

59

Felicja Wrąbel

Swarzędz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Felicja Wrąbel

Opłacone

60

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

61

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

62

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

63

Aleksandra Przybylska

Gdynia

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Przybylska

Opłacone

64

Jan Łęcki

Gdynia

NW 5 km osoby n

Elite Team

Opłacone

Jan Łęcki

Opłacone

65

Eugeniusz Fengier

Zielona Łąka

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Eugeniusz Fengier

Opłacone

66

Izabela Szulczyńska

Lenartowice

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Izabela Szulczyńska

Opłacone

67

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

68

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

69

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

70

Danuta Choryńska

SWARZĘDZ

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

71

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

SŁAWOMIR RZEPECKI

Opłacone

72

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

73

Małgorzata Gostomska

Czempiń

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Gostomska

Opłacone

74

Barbara Wrześniak

Kowal

Nordic Walking

Parakulos Kowal

Opłacone

Barbara Wrześniak

Opłacone

75

Aldona Siwik

Ostrów Wielkopolski

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Aldona Siwik

Opłacone

76

Maciej Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Król

Opłacone

77

Iwona Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

78

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

79

Tadeusz Kasprzak

OSIEK

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Tadeusz Kasprzak

80

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

81

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Beata Boczar

Opłacone

82

Adam Pajęcki

Kowal

NW 5 km osoby n

Parakulos Kowal

Opłacone

Adam Pajęcki

Opłacone

83

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

84

Mirosław Gliszczyński

Międzybrodzie Bialskie

NW 5 km osoby n

NWPL/ Goggle PA

Opłacone

Mirosław Gliszczyński

Opłacone

85

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

86

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

87

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Włodzimierz Kuczyński

88

Damian Sołtysiak

Pleszew

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Damian Sołtysiak

89

Renata Augustyn

Kaźmierz

Nordic Walking

Sportowy Kaźmi

Opłacone

Renata Augustyn

Opłacone

90

Konstanty Stołbiak

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Konstanty Stołbiak

Opłacone

91

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

92

Maria Figiel

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Maria Figiel

Opłacone

93

Wojciech Figiel

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Wojciech Figiel

Opłacone

94

Ilona Kapitaniak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Ilona Kapitaniak

Opłacone

95

Ewelina Domaradzka

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Ewelina Domaradzka

Opłacone

96

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking

NW Wyspa Sobies

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

97

Mateusz Olech

Gdańsk

NW 5 km dzieci

Elite Team

Opłacone

Mateusz Olech

Opłacone

98

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

99

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

100

Magdalena Knapik

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Magdalena Knapik

Opłacone

101

Tamara Hajdziony

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Tamara Hajdziony

Opłacone

102

Michał Pasik

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Michał Pasik

Opłacone

103

Mateusz Raczyński

Kalisz

NW 5 km dzieci

Kalisia Nordic

Opłacone

Mateusz Raczyński

Opłacone

104

Artur Raczyński

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Artur Raczyński

Opłacone

105

Żaneta Raczyńska

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Żaneta Raczyńska

Opłacone

106

Krystyna Matusiak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Krystyna Matusiak

Opłacone

107

Krystyna Antczak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Krystyna Antczak

Opłacone

108

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

109

Tomasz Wujek

Poznań

NW 5 km osoby n

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018