Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Marzena Stankowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Marzena Stankowska

Opłacone

2

Paula Wyr

Haga

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Paula Wyr

Opłacone

3

Andrzej Kępa

Koszalin

Nordic Walking

Face Nordic Wal

Opłacone

Andrzej Kępa

Opłacone

4

BARBARA ŚWIERKOWSKA

GNIEZNO

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

BARBARA ŚWIERKOWSKA

Opłacone

5

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

6

Dominika Skowrońska

Strzelce Krajeńskie

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Dominika Skowrońska

Opłacone

7

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking

NW KONIN warto

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

8

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking

NW Wyspa Sobies

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

9

Szymon Kaczmarek

Poznan

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Szymon Kaczmarek

Opłacone

10

Katarzyna Gorońska

Tuczno

Nordic Walking

Niezrzeszony

Katarzyna Gorońska

11

Jacek Stranc

Toruń

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jacek Stranc

Opłacone

12

Malgorzata Szajda

Mnichowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Malgorzata Szajda

Opłacone

13

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

14

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking

Elite Team

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

15

Andrzej Krzykowski

Poznań

NW 5 km osoby n

Zespół Szkó�

Opłacone

Andrzej Krzykowski

Opłacone

16

Antoni Krzykowski

Poznań

NW 5 km osoby n

Zespół Szkó�

Opłacone

Antoni Krzykowski

Opłacone

17

Basia Nowak

Kraszewice

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Basia Nowak

Opłacone

18

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

19

Katarzyna Karpińska

Gdynia

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Karpińska

Opłacone

20

Eugeniusz Fengier

Zielona Łąka

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Eugeniusz Fengier

21

Marek Błażejak

Poznań

Nordic Walking

Zespół Szkó�

Opłacone

Marek Błażejak

Opłacone

22

Anita Zakrzewska

Poznań

Nordic Walking

Zespół Szkó�

Opłacone

Anita Zakrzewska

Opłacone

23

Izabela Szulczyńska

Lenartowice

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Izabela Szulczyńska

Opłacone

24

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

25

Krystyna Wieźbińska

Poznań

NW 5 km osoby n

Zespół Szkó�

Opłacone

Krystyna Wieźbińska

Opłacone

26

Sebastian Wieźbiński

Poznań

NW 5 km osoby n

Zespół Szkó�

Opłacone

Sebastian Wieźbiński

Opłacone

27

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking

Pleszewskie Wł

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

28

Barbara Krzykowska

Poznań

NW 5 km osoby n

Zespół Szkó�

Opłacone

Barbara Krzykowska

Opłacone

29

Anna Krzykowska

Poznań

NW 5 km osoby n

Zespół Szkó�

Opłacone

Anna Krzykowska

Opłacone

30

Janina Szymańska

Poznań

NW 5 km osoby n

Zespół Szkó�

Opłacone

Janina Szymańska

Opłacone

31

Agnieszka Dudek

Granowo

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Agnieszka Dudek

Opłacone

32

Lidia Szymańska

Poznań

NW 5 km osoby n

Zespół Szkó�

Opłacone

Lidia Szymańska

Opłacone

33

Łukasz Dolny

Poznań

Nordic Walking

Zespół Szkó�

Opłacone

Łukasz Dolny

Opłacone

34

Marta Zdanowicz

Słupsk

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marta Zdanowicz

Opłacone

35

Leszek Korzep

Czerwonak

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Leszek Korzep

Opłacone

36

Aleksy Łopiński

Piła

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Aleksy Łopiński

Opłacone

37

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

38

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

39

Felicja Wrąbel

Swarzędz

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Felicja Wrąbel

Opłacone

40

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Hanna Zabrzeska

41

Bożena Szulc-Andrzejczak

Skwierzyna

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Szulc-Andrzejczak

Opłacone

42

Henryk Walczak

Poznań

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Henryk Walczak

Opłacone

43

Aleksandra Radomyska-Stelmach

Warszawa

Nordic Walking

Cuda na kiju

Opłacone

Aleksandra Radomyska-Stelmach

Opłacone

44

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

45

Przemysław Marchwicki

Tarnowo Podgórne

Nordic Walking

Niezrzeszony

Przemysław Marchwicki

46

Wojciech Cholewiński

Murowana Goślina

Nordic Walking

Hernik Team

Wojciech Cholewiński

47

Katarzyna Rybacka

Kłodawa

Nordic Walking

RBL Team

Katarzyna Rybacka

48

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

49

Malgorzata Kobielak

Reda

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Malgorzata Kobielak

Opłacone

50

Iwona Jankowska

Wejherowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Jankowska

Opłacone

51

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

52

Malgorzata Kufel-Musial

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Malgorzata Kufel-Musial

53

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking

Zasapani Hydro

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

54

Aleksandra Owczarek

Zakrzewo

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Aleksandra Owczarek

Opłacone

55

Zofia Nawrocka

Poznań

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Zofia Nawrocka

Opłacone

56

Mikołaj Nawrocki

Poznań

Marsz i bieg dl

Niezrzeszony

Opłacone

Mikołaj Nawrocki

Opłacone

57

Marcin Maciński

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Maciński

Opłacone

58

Kamila Kolberg

Zieleń

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

59

Karolina Witucka

Poznań

NW 5 km dzieci

Niezrzeszony

Opłacone

Karolina Witucka

Opłacone

60

Jacek Witucki

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jacek Witucki

Opłacone

61

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking

NW Wyspa Sobies

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

62

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking

Oborygeni

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

63

Magdalena Bujnicka

Pasłęk

NW 5 km dzieci

Nordic Walking

Opłacone

Magdalena Bujnicka

Opłacone

64

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

65

Adam Klimczak

Warszawa

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Adam Klimczak

Opłacone

66

Adam Puszkarski

Warszawa

NW 5 km dzieci

Gosadi Nordic T

Opłacone

Adam Puszkarski

Opłacone

67

Adam Klimczak

Warszawa

Nordic Walking

Gosadi Nordic T

Opłacone

Adam Klimczak

Opłacone

68

Małgorzata Puszkarska

Warszawa

Nordic Walking

Gosadi Nordic T

Opłacone

Małgorzata Puszkarska

Opłacone

69

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

70

Martyna Nawrocka

Bydgoszcz

Nordic Walking

Niezrzeszony

Martyna Nawrocka

71

Jacek Szymański

Skórka

Nordic Walking

Daj Radość Ni

Opłacone

Jacek Szymański

Opłacone

72

Piotr Przymusiński

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Przymusiński

Opłacone

73

Jan Stanisławski

Poznan

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Jan Stanisławski

Opłacone

74

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Brotkiewicz

Opłacone

75

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

76

Małgorzata NIE Angielczyk NIE

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Małgorzata NIE Angielczyk NIE

77

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

78

Jan Piduch

Poznań

Nordic Walking

MSICS POZNAŃ

Opłacone

Jan Piduch

Opłacone

79

arleta frąckowiak

tulce

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

arleta frąckowiak

Opłacone

80

artur frąckowiak

tulce

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

artur frąckowiak

Opłacone

81

Iwona Gajdzińska

Dąbrówka gmina Dopiewo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Iwona Gajdzińska

82

Krzysztof Ciesielski

Gniezno

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Ciesielski

Opłacone

83

Magdalena Ślusarczyk

Warszawa

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Ślusarczyk

Opłacone

84

Aleksa Olejniczak

Trzemeszno

NW 5 km dzieci

Kijkowe Trzemes

Opłacone

Aleksa Olejniczak

Opłacone

85

Katarzyna Pawlikiewicz

Police

Nordic Walking

KOMPAS TEAM

Opłacone

Katarzyna Pawlikiewicz

Opłacone

86

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

87

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

88

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

89

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

90

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking

Ekspedycja Nord

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

91

Philip Paszkiet

Kcynia

NW 5 km dzieci

Niezrzeszony

Opłacone

Philip Paszkiet

Opłacone

92

Hanna Nawrocka

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Nawrocka

Opłacone

93

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

94

Teresa Soroka

Pasłęk

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Teresa Soroka

Opłacone

95

Krystyna Jasińska

Kowal

Nordic Walking

Parakulos Kowal

Opłacone

Krystyna Jasińska

Opłacone

96

Renata Markiewicz

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Renata Markiewicz

Opłacone

97

Agnieszka Lalik-Wałowska

SIEKIERKI WIELKIE

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Lalik-Wałowska

Opłacone

98

Tomasz Wałowski

Owińska

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Tomasz Wałowski

Opłacone

99

Jan Łęcki

Gdynia

NW 5 km osoby n

Elite Team

Opłacone

Jan Łęcki

Opłacone

100

Marcin Klawczyński

Pniewy

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Klawczyński

Opłacone

101

Magdalena Żołno

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Żołno

Opłacone

102

Renata krugiołka

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Renata krugiołka

Opłacone

103

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

104

Grzegorz Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking

Aktywnie w Pnie

Opłacone

Grzegorz Krugiołka

Opłacone

105

Aldona Siwik

Ostrów Wielkopolski

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Aldona Siwik

Opłacone

106

Maciej Jr Król

Ludwików

NW 5 km dzieci

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Jr Król

Opłacone

107

Maciej Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Maciej Król

Opłacone

108

Iwona Król

Ludwików

Nordic Walking

Trzej królowie

Opłacone

Iwona Król

Opłacone

109

Damian Abramowicz

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Damian Abramowicz

Opłacone

110

Jan Wala

Goraj

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Jan Wala

Opłacone

111

Barbara Wrześniak

Kowal

Nordic Walking

Parakulos Kowal

Opłacone

Barbara Wrześniak

Opłacone

112

Katarzyna Paszkiet

Kcynia

Nordic Walking

Aktywna Kcynia

Opłacone

Katarzyna Paszkiet

Opłacone

113

Adam Pajęcki

Kowal

NW 5 km osoby n

Parakulos Kowal

Opłacone

Adam Pajęcki

Opłacone

114

Danuta Choryńska

SWARZĘDZ

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

115

Agnieszka Madej

Widuchowa

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Agnieszka Madej

Opłacone

116

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

117

Agnieszka Zgrzebnicka

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Zgrzebnicka

Opłacone

118

Krzysztof Zgrzebnicki

Polkowice

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Zgrzebnicki

Opłacone

119

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Beata Boczar

Opłacone

120

Małgorzata Gostomska

Czempiń

Bieg przełajow

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Gostomska

Opłacone

121

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking

Fabryka Nordica

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

122

Katarzyna Sieracka

Leszno

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Sieracka

Opłacone

123

Filip Komorowski

Kcynia

NW 5 km dzieci

Aktywna Kcynia

Filip Komorowski

124

Hanna Komorowska

Kcynia

Nordic Walking

Aktywna Kcynia

Hanna Komorowska

125

Magda Żylińska

plewiska

NW 5 km dzieci

Niezrzeszony

Magda Żylińska

126

Grzegorz Walczak

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Grzegorz Walczak

Opłacone

127

Aleksandra Przybylska

Gdynia

NW 5 km osoby n

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Przybylska

Opłacone

128

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

129

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

130

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking

Pogodni Nordiko

Opłacone

Karol Lipiński

Opłacone

131

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

132

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

133

Janusz Cetera

Dziwnówek

NW 5 km osoby n

Ekspedycja Nord

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

134

Danka Murawska

Mosina

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Danka Murawska

Opłacone

135

Tomasx Nowaczyk

Gniezno

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasx Nowaczyk

Opłacone

136

Kinga Legocka-Walczak

Suchy Las

Nordic Walking

UKS GIMNAZJON S

Opłacone

Kinga Legocka-Walczak

Opłacone

137

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking

Nordic Walking

Włodzimierz Kuczyński

138

Barbara Wójcik

Krzczonów

Nordic Walking

NWPL/Luki Team

Opłacone

Barbara Wójcik

Opłacone

139

Magdalena Kiepurska

Góra Kalwaria

Nordic Walking

Green Team Ziel

Opłacone

Magdalena Kiepurska

Opłacone

140

Mirosław Gliszczyński

Międzybrodzie Bialskie

NW 5 km osoby n

NWPL/ Goggle PA

Opłacone

Mirosław Gliszczyński

Opłacone

141

SŁAWOMIR RZEPECKI

Maków Mazowiecki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

SŁAWOMIR RZEPECKI

Opłacone

142

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

143

Magdalena Wojtyczka

Pudliszki

Nordic Walking

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Wojtyczka

Opłacone

144

Mikołaj Fraszczak

Puszczykowo

Nordic Walking

Niezrzeszony

Mikołaj Fraszczak

145

Konstanty Stołbiak

Poznań

NW 5 km dzieci

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Konstanty Stołbiak

Opłacone

146

Tomasz Wujek

Poznań

NW 5 km osoby n

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

147

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking

Marsz Po Zdrowi

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

148

Maria Figiel

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Maria Figiel

Opłacone

149

Wojciech Figiel

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Wojciech Figiel

Opłacone

150

Maciej Gudzio

Czerwonak

Nordic Walking

Nordic Walking

Opłacone

Maciej Gudzio

Opłacone

151

Magdalena Knapik

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Magdalena Knapik

152

Tamara Hajdziony

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Tamara Hajdziony

Opłacone

153

Michał Pasik

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Michał Pasik

Opłacone

154

Żaneta Raczyńska

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Żaneta Raczyńska

Opłacone

155

Artur Raczyński

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Artur Raczyński

Opłacone

156

Krystyna Matusiak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Krystyna Matusiak

Opłacone

157

Krystyna Antczak

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Krystyna Antczak

Opłacone

158

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking

Kalisia Nordic

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

159

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking

Niezrzeszony

Przemysław Jasiłek

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018