Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Przemysław Marchwicki

Sady

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Przemysław Marchwicki

Opłacone

2

Patryk Płocieniak

Kościan

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Patryk Płocieniak

Opłacone

3

Korel Płocieniak

Kościan

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Korel Płocieniak

Opłacone

4

Kamila Kolberg

Zieleń

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

5

Barbara Wielicka

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Barbara Wielicka

Opłacone

6

Joanna Łukaszewicz

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Joanna Łukaszewicz

Opłacone

7

Weronika Kowalewicz

Kamionki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Weronika Kowalewicz

Opłacone

8

Magdalena Kowalewicz

Kamionki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Kowalewicz

Opłacone

9

Barbara Rybałtowska

Oborniki Śląskie

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Barbara Rybałtowska

10

Tadeusz Agaciński

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Tadeusz Agaciński

Opłacone

11

Magdalena Stawujak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Magdalena Stawujak

Opłacone

12

Ania Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Ania Wujek

Opłacone

13

Małgorzata Szczudlik

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Małgorzata Szczudlik

14

Wioletta Cyganik

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Wioletta Cyganik

Opłacone

15

Sylwia Lewandowska

Myślibórz

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Sylwia Lewandowska

16

Kuba (Jakub) Łazęcki

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Kuba (Jakub) Łazęcki

17

Magda Łazęcka

Barlinek

Nordic Walking 5 km

Barlinek to mnie rusza.

Magda Łazęcka

18

Martyna Oleszkiewicz

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Martyna Oleszkiewicz

19

Filip Płaczek

Barlinek

Nordic Walking 10km

Barlinek to mnie rusza.

Filip Płaczek

20

Teresa Oleszczuk

Barlinek

Nordic Walking 10km

Barlinek to mnie rusza.

Teresa Oleszczuk

21

Julia Zwiachel

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Julia Zwiachel

22

Hanna Kulpa

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Hanna Kulpa

23

Damian Picz

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Damian Picz

24

Martyna Baranowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Martyna Baranowska

25

Paulina Baranowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Paulina Baranowska

26

Adrianna Bunda

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Adrianna Bunda

27

Konrad Więczkowski

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Konrad Więczkowski

28

Dawid Kuk

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Dawid Kuk

29

Kinga Granowska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Kinga Granowska

30

Nikola Staszewska

Barlinek

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Barlinek to mnie rusza.

Nikola Staszewska

31

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

32

Arleta Pawłowska

Wągrowiec

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Arleta Pawłowska

Opłacone

33

Joanna Nawrocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Joanna Nawrocka

34

Anna Magdalena

Bełchatów

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Anna Magdalena

35

Anna Wojtysiak

Piła

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Anna Wojtysiak

Opłacone

36

Małgorzata Szymska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Małgorzata Szymska

37

Beata Gabert

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Beata Gabert

38

Halina Makocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Halina Makocka

39

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Grzegorz Nakonieczny

40

Karolina Lipińska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Karolina Lipińska

41

Sławomir Lener

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Sławomir Lener

42

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Karol Lipiński

43

Kasia Paliwoda

Mierzyn

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Kasia Paliwoda

44

Arleta Pawłowska

Wągrowiec

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Arleta Pawłowska

45

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Beata Wołk

46

Eugeniusz Fengier

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Eugeniusz Fengier

Opłacone

47

Anna Bruzi

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Anna Bruzi

Opłacone

48

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Zygmunt Zmysłowski

49

Katarzyna GRUPIŃSKA

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Katarzyna GRUPIŃSKA

50

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Jolanta Wicher

51

Piotr Dokurno

Gorzów Wlkp.

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Dokurno

Opłacone

52

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Włodzimierz Kuczyński

Opłacone

53

Katarzyna Majewska

Piła

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Katarzyna Majewska

Opłacone

54

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Adam Wojciechowski

55

ANGELIKA Zaręba

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

ANGELIKA Zaręba

56

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

57

Aleksandra Owczarek

Zakrzewo

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Aleksandra Owczarek

Opłacone

58

Magdalena Sosnowska

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Magdalena Sosnowska

Opłacone

59

Urszula Golus

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Urszula Golus

60

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Krzysztof Wieczorek

61

Agnieszka Janecka

Pila

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Agnieszka Janecka

Opłacone

62

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW 59-522

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Kazimierz Dudek

63

Anita Andrzejewska

Tomiczki

Nordic Walking 5 km

Kijanki team

Opłacone

Anita Andrzejewska

Opłacone

64

Magda Idkowiak

Krosinko

Nordic Walking 5 km

Long Step Team

Opłacone

Magda Idkowiak

Opłacone

65

Natalia Dachterska

Wiry

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Serikon Team

Opłacone

Natalia Dachterska

Opłacone

66

Tomasz Polanowski

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Tomasz Polanowski

Opłacone

67

Barbara Michalak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Barbara Michalak

Opłacone

68

Jacek Michalak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jacek Michalak

Opłacone

69

Wiesława Łazanowska

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Wiesława Łazanowska

Opłacone

70

Wiesława Janur

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Wiesława Janur

Opłacone

71

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

72

Michał Krakowski

Zalasewo

Bieg przełajowy 5 km

Serikon Team

Opłacone

Michał Krakowski

Opłacone

73

Karolina Cieśla

Tulce

Bieg przełajowy 5 km

Serikon Team

Opłacone

Karolina Cieśla

Opłacone

74

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Emilia Czycz

Opłacone

75

Katarzyna Dachterska

Wiry

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Katarzyna Dachterska

Opłacone

76

Józef Bednarski

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Józef Bednarski

Opłacone

77

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Beata Boczar

78

Anna Giera

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Giera

Opłacone

79

Kuba Giera

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Kuba Giera

Opłacone

80

Agnieszka Bachowicz

Niepołomice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Agnieszka Bachowicz

81

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

82

Marzena Stankowska

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Marzena Stankowska

83

Danuta Postek

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Danuta Postek

Opłacone

84

Sławomir Pawlak

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Sławomir Pawlak

Opłacone

85

Kamila Pawlak

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Kamila Pawlak

Opłacone

86

Paweł Szczygielski

Siedlce

Nordic Walking 5 km

NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE

Paweł Szczygielski

87

Krystian Luleczka

Uścięcice

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Kijanki team

Opłacone

Krystian Luleczka

Opłacone

88

Tymon Eicke-Kapka

Czapury

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Serikon Team

Opłacone

Tymon Eicke-Kapka

Opłacone

89

Eryk Eicke-Kapka

Czapury

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Serikon Team

Opłacone

Eryk Eicke-Kapka

Opłacone

90

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

91

Mateusz Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Elite Team

Opłacone

Mateusz Olech

Opłacone

92

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking 10km

Elite Team

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

93

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km

Elite Team

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

94

Hubert Darul

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Hubert Darul

Opłacone

95

Agnieszka Skurtys

Godziesze małe

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Agnieszka Skurtys

Opłacone

96

Stanisław Zawisła

Plewiska

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Stanisław Zawisła

Opłacone

97

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

98

Katarzyna Jastrząbek

Oborniki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Jastrząbek

Opłacone

99

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ewelina Susiak

100

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

101

Ewelina Domaradzka

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Ewelina Domaradzka

Opłacone

102

Blanka Szulc

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Blanka Szulc

Opłacone

103

Krystyna Matusiak

Kalisz

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krystyna Matusiak

Opłacone

104

Martyna Olejniczak

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Martyna Olejniczak

Opłacone

105

Krystyna Antczak

Kalisz

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krystyna Antczak

Opłacone

106

BARBARA ŚWIERKOWSKA

GNIEZNO

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

BARBARA ŚWIERKOWSKA

107

Jacek Łańduch

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Jacek Łańduch

Opłacone

108

Marek Chłodnicki

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marek Chłodnicki

Opłacone

109

Justyna Radomska

Murowana Goślina

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Justyna Radomska

Opłacone

110

Agnieszka Wróbel

Nowe Skalmierzyce

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Agnieszka Wróbel

Opłacone

111

Wanda Dembowiak

SWARZĘDZ

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Wanda Dembowiak

Opłacone

112

Danuta Choryńska

SWARZĘDZ

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

113

Magdalena Luleczka

Uścięcice

Nordic Walking 5 km

Kijanki team

Opłacone

Magdalena Luleczka

Opłacone

114

lukasz Sobkowski

Luboń

Bieg przełajowy 5 km

Marsz Po Zdrowie

lukasz Sobkowski

115

Dorota Jemrych

Złotniki

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

116

Jolanta Kusza

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Jolanta Kusza

Opłacone

117

Mikołaj Frąszczak

Puszczykowo

Nordic Walking 5 km

Bike’owe wyprawy

Mikołaj Frąszczak

118

Mariola Mulkowska

Złotniki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariola Mulkowska

Opłacone

119

Rafał Brzeziński

Komorniki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Rafał Brzeziński

120

Katarzyna Brzezińska

Komorniki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Katarzyna Brzezińska

121

Justyna Czerczak

Mosina

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Justyna Czerczak

Opłacone

122

Emil Czerczak

Mosina

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Emil Czerczak

Opłacone

123

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

124

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

125

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

126

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

127

Gabrysia Wolska

Konin

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Gabrysia Wolska

Opłacone

128

Irena Grzywocz

Mosina

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Irena Grzywocz

Opłacone

129

Aleksandra Kubiak

Konin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Kubiak

Opłacone

130

Andrzej Kępa

Koszalin

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Kępa

Opłacone

131

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

132

Wojciech Cholewiński

Murowana Goślina

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Wojciech Cholewiński

133

Rafał Miękisiak

Śrem

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Rafał Miękisiak

Opłacone

134

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

135

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking 10km

REMI

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

136

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

137

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

ALBERT SKIERŚ

Opłacone

138

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

139

Karolina Szada-Borzyszkowska

POZNAN

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Niezrzeszony

Opłacone

Karolina Szada-Borzyszkowska

Opłacone

140

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

141

Jarosław Szulc

Bygoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

142

Magda Trzaskowska

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Magda Trzaskowska

Opłacone

143

Grażyna Kietrys

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Grażyna Kietrys

Opłacone

144

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

145

Elena Laane

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Elena Laane

Opłacone

146

Agnieszka Yankovskaya

KALININGRAD

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Active Family

Opłacone

Agnieszka Yankovskaya

Opłacone

147

Daria Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Daria Yankovskaya

Opłacone

148

Maksim Yankovskiy

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Active Family

Opłacone

Maksim Yankovskiy

Opłacone

149

Aleksandra Yankovskaya

KALININGRAD

Nordic Walking 5 km

Active Family

Opłacone

Aleksandra Yankovskaya

Opłacone

150

Dmitriy Yankovskiy

Kaliningrad

Nordic Walking 10km

Active Family

Opłacone

Dmitriy Yankovskiy

Opłacone

151

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

152

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

153

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

154

Aleksander Gładzik

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Aleksander Gładzik

155

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

156

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

157

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

158

Bartosz Dudziak

LESZNO

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Niezrzeszony

Opłacone

Bartosz Dudziak

Opłacone

159

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

160

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

161

Piotr Kolanek

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Piotr Kolanek

Opłacone

162

Radosław Dukat

Śrem

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Radosław Dukat

Opłacone

163

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

164

Magdalena Szymańska

Karśnice

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Magdalena Szymańska

165

Basia Nowak

Jaźwiny

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Basia Nowak

Opłacone

166

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

167

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

168

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

169

Ewa Hałas

Kcynia

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Hałas

Opłacone

170

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Grzegorz Mądry

Opłacone

171

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Małgorzata Angielczyk

172

Mirosław Gliszczyński

Międzybrodzie Bialskie

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Tarnogórskie Łazęgi

Opłacone

Mirosław Gliszczyński

Opłacone

173

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

174

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

175

Monika Michałowska

Luboń

Nordic Walking 10km

Long Step Team

Opłacone

Monika Michałowska

Opłacone

176

Elżbieta Zabagło

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Zabagło

Opłacone

177

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

178

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

179

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

180

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

181

Marcin Szulc

Poznań

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marcin Szulc

Opłacone

182

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018