Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Oznacz do opłacenia

Lista uczestników

1

Paulina Czudżak

Kcynia

Bieg przełajowy 5 km

Aktywna Kcynia

Opłacone

Paulina Czudżak

Opłacone

2

Urszula Czudżak

Kcynia

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Aktywna Kcynia

Opłacone

Urszula Czudżak

Opłacone

3

Aniela Czudżak

Kcynia

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Aktywna Kcynia

Opłacone

Aniela Czudżak

Opłacone

4

Julia Czudżak

Kcynia

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Aktywna Kcynia

Opłacone

Julia Czudżak

Opłacone

5

Paulina Czudżak

Kcynia

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Aktywna Kcynia

Opłacone

Paulina Czudżak

Opłacone

6

Monika Prosianowska

Janowiec Wielkopolski

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Monika Prosianowska

Opłacone

7

Janusz Skorupski

Swarzędz

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Janusz Skorupski

Opłacone

8

Wanda Dembowiak

Swarzędz

Nordic Walking 5 km

Long Step Team

Opłacone

Wanda Dembowiak

Opłacone

9

Patrycja Konieczka

Jastrowie

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Patrycja Konieczka

Opłacone

10

Danuta Choryńska

SWARZĘDZ

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Choryńska

Opłacone

11

Alicja Kaniewska

Kcynia

Nordic Walking 10km

Aktywna Kcynia

Opłacone

Alicja Kaniewska

Opłacone

12

Genowefa Statnik

Biedrusko

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Genowefa Statnik

Opłacone

13

Tomasz Statnik

Biedrusko

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Tomasz Statnik

Opłacone

14

Martyna Olejniczak

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Martyna Olejniczak

Opłacone

15

Karolina Witucka

Poznań

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Karolina Witucka

Opłacone

16

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

17

Danuta Lehmann

Poznań

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Danuta Lehmann

Opłacone

18

Emilia Kapsa

Poznań

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Emilia Kapsa

Opłacone

19

Tomasz Jankowiak

Owińska

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Tomasz Jankowiak

Opłacone

20

Grażyna Kietrys

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Grażyna Kietrys

Opłacone

21

Paweł Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

22

Kamil Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

23

Przemek Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Przemek Posłuszny

Opłacone

24

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

25

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

26

Leszek Puszkiel

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Leszek Puszkiel

Opłacone

27

Barbara Mróz

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Barbara Mróz

28

Kornel Dąbkowski

Lubasz

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Kornel Dąbkowski

Opłacone

29

Cyprian Smolak

Bzowo

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Cyprian Smolak

Opłacone

30

Krystyna Maciejewska

Ludomki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krystyna Maciejewska

Opłacone

31

Jan Stanisławski

Poznan

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Jan Stanisławski

Opłacone

32

Paweł Rybałtowski

Oborniki Śląskie

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Rybałtowski

Opłacone

33

Magdalena Stawujak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Magdalena Stawujak

Opłacone

34

MARCIN WĄS

ROŻNOWO

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

MARCIN WĄS

Opłacone

35

Paweł Konieczka

Jastrowie

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Paweł Konieczka

Opłacone

36

Ewa Gapska

Pęckowo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Gapska

Opłacone

37

Agnieszka Janecka

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Agnieszka Janecka

Opłacone

38

Ewa Gapska

Pęckowo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Ewa Gapska

39

Urszula Dymek

Pęckowo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Urszula Dymek

Opłacone

40

Mirosława Graczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Mirosława Graczyk

Opłacone

41

Joanna Łukaszewicz

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Joanna Łukaszewicz

Opłacone

42

Dominika Skowrońska

Strzelce Krajeńskie

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Dominika Skowrońska

Opłacone

43

Paweł Garstka

Romanowo Dolne

Bieg przełajowy 5 km

KAMA RUN Czarnków

Opłacone

Paweł Garstka

Opłacone

44

Grzegorz Krugiołka

Pniewy

Nordic Walking 5 km

Aktywnie w Pniewach

Opłacone

Grzegorz Krugiołka

Opłacone

45

Paulina Dymek

Pęckowo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paulina Dymek

Opłacone

46

Marzena Kowal

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Marzena Kowal

Opłacone

47

Michał Wawrzyniak

Rożnowice

Bieg przełajowy 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Michał Wawrzyniak

Opłacone

48

Stefan Skołuda

Rożnowice

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Stefan Skołuda

Opłacone

49

Grazyna Zdybel

OBORNIKI

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Grazyna Zdybel

Opłacone

50

Grażyna Zdybel

Oborniki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Grażyna Zdybel

51

Jolanta Szynklewska

OBORNIKI

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jolanta Szynklewska

Opłacone

52

Paweł Hawryluk

Rożnowice

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Paweł Hawryluk

Opłacone

53

Bartek Hawryluk

Rożnowice

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Bartek Hawryluk

Opłacone

54

Sylwia Bothur

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Sylwia Bothur

Opłacone

55

Izabela Czoszyk

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Izabela Czoszyk

Opłacone

56

Katarzyna Judek

Owińska

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Katarzyna Judek

57

Katarzyna Sobczak

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Katarzyna Sobczak

Opłacone

58

Elżbieta Rychlewicz

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Elżbieta Rychlewicz

Opłacone

59

Magdalena Bielecka

Komorniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Magdalena Bielecka

Opłacone

60

Robert Sobaczewski

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Robert Sobaczewski

Opłacone

61

Joanna Górecka

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Joanna Górecka

Opłacone

62

Krzysztof Dąbrowski

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Krzysztof Dąbrowski

Opłacone

63

Piotr Larek

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Piotr Larek

Opłacone

64

Krystian Kaczorowski

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Krystian Kaczorowski

Opłacone

65

Mariusz Surma

Rożnowice

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Mariusz Surma

Opłacone

66

Irmina Wechmann

Rożnowice

Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Irmina Wechmann

Opłacone

67

Dawid Zdziech

Rożnowice

Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Dawid Zdziech

Opłacone

68

Łukasz Jackowski

Rożnowice

Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Łukasz Jackowski

Opłacone

69

Miłosz Janiak

Rożnowice

Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Miłosz Janiak

Opłacone

70

Mateusz Doba

Rożnowice

Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Mateusz Doba

Opłacone

71

Jacek Buczyński

Rożnowice

Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Jacek Buczyński

Opłacone

72

Judyta Pierudzka

Rożnowice

Nordic Walking 10km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Judyta Pierudzka

Opłacone

73

Mariusz Szmul

Rożnowice

Nordic Walking 10km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Mariusz Szmul

Opłacone

74

Jarosław Góralski

Rożnowice

Nordic Walking 10km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Jarosław Góralski

Opłacone

75

Urszula Golus

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Urszula Golus

Opłacone

76

Janusz Cetera

Dziwnówek

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Janusz Cetera

Opłacone

77

Tadeusz Olszewski

Rożnowice

Bieg przełajowy 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Tadeusz Olszewski

Opłacone

78

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Grzegorz Nakonieczny

Opłacone

79

Halina Makocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Halina Makocka

Opłacone

80

Karolina Lipińska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Karolina Lipińska

Opłacone

81

Joanna Nawrocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Joanna Nawrocka

Opłacone

82

Sławomir Lener

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Sławomir Lener

Opłacone

83

Artur Zdanuk

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Artur Zdanuk

Opłacone

84

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Karol Lipiński

Opłacone

85

FILIP NIE Grzelakowski NIE

Kalisz

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Kalisia Nordic Team

Opłacone

FILIP NIE Grzelakowski NIE

Opłacone

86

Malwina Grzelakowska

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Malwina Grzelakowska

Opłacone

87

Błażej Kościelski

Rożnowice

Nordic Walking 10km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Błażej Kościelski

Opłacone

88

Arkadiusz Jaroszek

Rożnowice

Nordic Walking 10km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Arkadiusz Jaroszek

Opłacone

89

Krystian Szulc

Rożnowice

Bieg przełajowy 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Krystian Szulc

Opłacone

90

Mateusz Dober

Rożnowice

Bieg przełajowy 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Mateusz Dober

Opłacone

91

Małgorzata Szymska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

NWPL/Szczecin

Opłacone

Małgorzata Szymska

Opłacone

92

Paweł Mroziński

Poznań

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Paweł Mroziński

Opłacone

93

Agnieszka Zgrzebnicka

Polkowice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Zgrzebnicka

Opłacone

94

Maciej Korybalski

Welna

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Korybalski

Opłacone

95

Anna Prybińska-Marciniak

Kcynia

Bieg przełajowy 5 km

Aktywna Kcynia

Opłacone

Anna Prybińska-Marciniak

Opłacone

96

Edward Tomczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Edward Tomczyk

Opłacone

97

Aleksandra Olejniczak

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Aleksandra Olejniczak

Opłacone

98

Halina Stefaniak

Komorniki

Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Halina Stefaniak

Opłacone

99

Magdalena Malec

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Magdalena Malec

Opłacone

100

Krzysztof Juracki

Rożnowice

Bieg przełajowy 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Krzysztof Juracki

Opłacone

101

Dawid Jankowiak

Rożnowice

Bieg przełajowy 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Dawid Jankowiak

Opłacone

102

Radosław Wyszyński

Rożnowice

Bieg przełajowy 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Radosław Wyszyński

Opłacone

103

Łukasz Jurewicz

Rożnowice

Bieg przełajowy 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Łukasz Jurewicz

Opłacone

104

Alex Stańczyk

Rogoźno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Alex Stańczyk

Opłacone

105

Lena Łubianka

Komorniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Lena Łubianka

Opłacone

106

Zofia Grzeczkowiak

OBORNIKI

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Zofia Grzeczkowiak

Opłacone

107

Małgorzata Krakowiak

Wiry

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Małgorzata Krakowiak

Opłacone

108

Izabela Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Izabela Lorens

Opłacone

109

Barbara Jaskula

Oborniki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Barbara Jaskula

Opłacone

110

Grażyna Bąk

Ryczyywół

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Grażyna Bąk

Opłacone

111

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

112

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

113

Marzena Kamińska-Sokół

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Marzena Kamińska-Sokół

Opłacone

114

Wojciech Osses

Rożnowo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Wojciech Osses

115

Edyta Sieracka

Rogoźno

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edyta Sieracka

Opłacone

116

Katarzyna Majewska

Piła

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

NO TEAM

Katarzyna Majewska

117

Przemysław Marchwicki

Sady

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Przemysław Marchwicki

Opłacone

118

Sara Szklarska

Oborniki

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Sara Szklarska

Opłacone

119

Renata Józefczyk

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Renata Józefczyk

Opłacone

120

Antoni Frąckowiak

Czarnków

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Antoni Frąckowiak

Opłacone

121

Maria Frąckowiak

Czarnków

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

KAMA RUN Czarnków

Opłacone

Maria Frąckowiak

Opłacone

122

Krzysztof Frąckowiak

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

KAMA RUN Czarnków

Krzysztof Frąckowiak

123

Natalia Frąckowiak

Czarnków

Bieg przełajowy 5 km

KAMA RUN Czarnków

Natalia Frąckowiak

124

Kamila Kolberg

Zieleń

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Kamila Kolberg

Opłacone

125

Arleta Wojtasik

Rożnowice

Nordic Walking 5 km

MONAR-Rożnowice

Opłacone

Arleta Wojtasik

Opłacone

126

Elżbieta Rosołek

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Elżbieta Rosołek

Opłacone

127

Andrzej Rusinowicz

Piła

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Andrzej Rusinowicz

Opłacone

128

Mirosława Kluczka

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Mirosława Kluczka

Opłacone

129

Jan Marciniak

Kcynia

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Aktywna Kcynia

Opłacone

Jan Marciniak

Opłacone

130

IRENEUSZ GRODZKI

GORZÓW WLKP.

Nordic Walking 5 km

MIASTO GORZÓW WLKP.

Opłacone

IRENEUSZ GRODZKI

Opłacone

131

Anna ADAMEK-BOBER

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Anna ADAMEK-BOBER

Opłacone

132

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Danuta Rychlewska-Słodowa

Opłacone

133

Katarzyna Jankowiak

Dąbrówka Leśna

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Jankowiak

Opłacone

134

Mateusz Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Elite Team

Opłacone

Mateusz Olech

Opłacone

135

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking 10km

Elite Team

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

136

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km

Elite Team

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

137

Katarzyna Paszkiet

Kcynia

Nordic Walking 5 km

Aktywna Kcynia

Opłacone

Katarzyna Paszkiet

Opłacone

138

Philip Paszkiet

Kcynia

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Aktywna Kcynia

Opłacone

Philip Paszkiet

Opłacone

139

Mariusz Kowalczyk

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Mariusz Kowalczyk

Opłacone

140

Maciej Gudzio

Czerwonak

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Maciej Gudzio

Opłacone

141

Wiesław Nowak

Skoki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Wiesław Nowak

Opłacone

142

Piotr Dudek

Granowo

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Piotr Dudek

Opłacone

143

Agnieszka Dudek

Granowo

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Agnieszka Dudek

Opłacone

144

Kinga Luty

Ryczywół

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Kinga Luty

Opłacone

145

Kacper Wiśniewski

Chodzież

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Kacper Wiśniewski

Opłacone

146

Renata Furman

Młynkowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Renata Furman

Opłacone

147

Jacek Szymański

Skórka

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Jacek Szymański

Opłacone

148

Teresa Soroka

Pasłęk

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Teresa Soroka

Opłacone

149

Jolanta Kusza

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Jolanta Kusza

Opłacone

150

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

151

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

152

Adam Zabrzeski

Kiekrz

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Adam Zabrzeski

Opłacone

153

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Hanna Zabrzeska

Opłacone

154

Marek Szuta

Sarbka

Bieg przełajowy 5 km

KAMA RUN Czarnków

Marek Szuta

155

Marika Bojanowska

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Marika Bojanowska

Opłacone

156

Weronika Bojanowska

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Weronika Bojanowska

Opłacone

157

Stanisław Zawisła

Plewiska

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Stanisław Zawisła

Opłacone

158

Alicja Tobys

Piotrowo Drugie

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Alicja Tobys

Opłacone

159

Ryszard Tobys

Piotrowo Drugie

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Ryszard Tobys

Opłacone

160

Katarzyna Paszkiet

Kcynia

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Aktywna Kcynia

Katarzyna Paszkiet

161

Filip Komorowski

Kcynia

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Aktywna Kcynia

Opłacone

Filip Komorowski

Opłacone

162

Hanna Komorowska

Kcynia

Nordic Walking 5 km

Aktywna Kcynia

Opłacone

Hanna Komorowska

Opłacone

163

Marcin Bojanowski

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Marcin Bojanowski

Opłacone

164

Kamila Jurek

Białośliwie

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Kamila Jurek

165

Zofia Korybalska

Wełna

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Niezrzeszony

Opłacone

Zofia Korybalska

Opłacone

166

Agnieszka Korybalska

Wełna

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Korybalska

Opłacone

167

Małgorzata Stuper

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Małgorzata Stuper

Opłacone

168

Elżbieta Kaźmierska-Smela

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Elżbieta Kaźmierska-Smela

Opłacone

169

Małgorzata MALKIEWICZ

WIERSZYNO

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Małgorzata MALKIEWICZ

170

Tomasz Wałowski

Owińska

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Tomasz Wałowski

Opłacone

171

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Magdalena Nowaczyk

Opłacone

172

Małgorzata Najdek

Żukowo

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Najdek

Opłacone

173

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

TEAM BEROTU

Opłacone

Izabela lotka

Opłacone

174

Jakub Lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

TEAM BEROTU

Opłacone

Jakub Lotka

Opłacone

175

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Beata Boczar

Opłacone

176

Wiesława Drożdż

Kowanówko

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Wiesława Drożdż

Opłacone

177

Ewa Farmuz

Gołaszyn

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Ewa Farmuz

Opłacone

178

Mirosława Laufer

Kowanówko

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mirosława Laufer

Opłacone

179

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

180

Mateusz Uciński

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Mateusz Uciński

Opłacone

181

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

182

Daniel Wiśniewski

Oborniki

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Daniel Wiśniewski

Opłacone

183

Sławomir Andryszak

Zalasewo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Sławomir Andryszak

Opłacone

184

Dorota Jemrych

Złotniki

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

185

Małgorzata Krzyścin

Oborniki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Krzyścin

Opłacone

186

Maryla Białoskórska

Bogdanowo

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Maryla Białoskórska

Opłacone

187

Krysia Wawrzyniak

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Krysia Wawrzyniak

Opłacone

188

Jan Wala

Goraj

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jan Wala

Opłacone

189

Danuta Postek

Poznań

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Danuta Postek

Opłacone

190

Mirosława Tadla

Oborniki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Mirosława Tadla

Opłacone

191

Asia Tadla

Oborniki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Asia Tadla

Opłacone

192

Henryk Urantówka

Skwierzyna

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Henryk Urantówka

Opłacone

193

Wioletta Cyganik

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Wioletta Cyganik

Opłacone

194

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

195

Magdalena Kałużna

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Magdalena Kałużna

Opłacone

196

Waldemar Kałużny

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Waldemar Kałużny

Opłacone

197

Henryk Kusza

SUCHY LAS

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Henryk Kusza

Opłacone

198

Małgorzata Szczudlik

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Małgorzata Szczudlik

Opłacone

199

Aleksandra Owczarek

Zakrzewo

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

NO TEAM

Opłacone

Aleksandra Owczarek

Opłacone

200

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

201

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

202

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

203

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

204

Ewa Safian

Oborniki

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Ewa Safian

Opłacone

205

Agnieszka Doroszkiewicz

Kiekrz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Agnieszka Doroszkiewicz

Opłacone

206

Bartek Andryszak

Rąbczyn

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bartek Andryszak

Opłacone

207

Magdalena NIE Bujnicka NIE

Pasłęk

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Magdalena NIE Bujnicka NIE

Opłacone

208

Marcin Bujnicki

Pasłęk

Nordic Walking 10km

Nordic Walking Pasłęk

Opłacone

Marcin Bujnicki

Opłacone

209

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking 5 km

NW KONIN warto nad Wartą

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

210

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Emilia Czycz

Opłacone

211

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

212

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

213

Gabrysia Napierała

Wiardunki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Gabrysia Napierała

Opłacone

214

Jadwiga Wiśniewska Jadwiga Wiśniewska

Wiardunki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jadwiga Wiśniewska Jadwiga Wiśniewska

Opłacone

215

Adam Koczara

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Adam Koczara

Opłacone

216

Renata Madoń

Oborniki

Nordic Walking 10km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Renata Madoń

Opłacone

217

Dawid Haremza

Poznań

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dawid Haremza

Opłacone

218

Amelia Nożewnik

OBORNIKI

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Amelia Nożewnik

Opłacone

219

Tobiasz Nożewnik

Uścikowo

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Tobiasz Nożewnik

Opłacone

220

Patryk Nożewnik

Uścikowo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Patryk Nożewnik

Opłacone

221

Wiesław Kop

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Wiesław Kop

Opłacone

222

Dorota Krawczyk

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Dorota Krawczyk

Opłacone

223

Aleksandra Wieczorek

Bogdanowo

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Aleksandra Wieczorek

Opłacone

224

Mariola Wieczorek

Bogdanowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariola Wieczorek

Opłacone

225

Łukasz Kaniewski

Kcynia

Bieg przełajowy 5 km

Aktywna Kcynia

Opłacone

Łukasz Kaniewski

Opłacone

226

Kcynia

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Aktywna Kcynia

Opłacone

Opłacone

227

BOGDAN GRYGOROWICZ

LUBIN

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

KS Metraco Polkowice

BOGDAN GRYGOROWICZ

228

Renata Jędrasiak

Lubin

Nordic Walking 10km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Renata Jędrasiak

Opłacone

229

KRZYSZTOF POLOWIEC

KCYNIA

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Aktywna Kcynia

Opłacone

KRZYSZTOF POLOWIEC

Opłacone

230

Henryk Berczyński

Okonek

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Henryk Berczyński

Opłacone

231

ALINA POLOWIEC

KCYNIA

Nordic Walking 5 km

Aktywna Kcynia

Opłacone

ALINA POLOWIEC

Opłacone

232

Jolanta Kurzawska Kurzawska

Lubin

Nordic Walking 10km

KS Metraco Polkowice

Jolanta Kurzawska Kurzawska

233

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

234

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

235

Aleksy Łopiński

Piła

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Aleksy Łopiński

Opłacone

236

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mariusz Brotkiewicz

Opłacone

237

Hanna Krajewska

Piła

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

NO TEAM

Opłacone

Hanna Krajewska

Opłacone

238

Tomasz Polanowski

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Tomasz Polanowski

239

Anna Pec

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Anna Pec

Opłacone

240

Edyta Newska

Gołańcz

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edyta Newska

Opłacone

241

Irmina Kołecka

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Irmina Kołecka

Opłacone

242

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

243

Krzysztof Springer

Kowanowko

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Krzysztof Springer

Opłacone

244

AGNIESZKA Szymańska

Poznań

Bieg przełajowy 5 km

MUAY RUNNiNG TEAM

Opłacone

AGNIESZKA Szymańska

Opłacone

245

Paweł Szymański

Poznań

Bieg przełajowy 5 km

MUAY RUNNiNG TEAM

Opłacone

Paweł Szymański

Opłacone

246

Daria Demków

Oborniki Wielkopolskie

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Daria Demków

Opłacone

247

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

248

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

249

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking 10km

REMI

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

250

Marek Polasik

Piła

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marek Polasik

Opłacone

251

Mateusz Domasik

Rożnowo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mateusz Domasik

Opłacone

252

Andrzej Domasik

Rożnowo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Andrzej Domasik

Opłacone

253

Bartosz Suchodolski

Pacholewo

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Bartosz Suchodolski

254

Jolanta Pidek-Szczech

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Jolanta Pidek-Szczech

Opłacone

255

Maria Przybyłek

Rożnowo

Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Maria Przybyłek

Opłacone

256

Hanna Pidek

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Hanna Pidek

Opłacone

257

Julia Pidek

Oborniki

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Julia Pidek

Opłacone

258

Daria Pidek

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Daria Pidek

Opłacone

259

Emil Benz

Jaracz

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Emil Benz

Opłacone

260

Mateusz Benz

Jaracz

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Mateusz Benz

Opłacone

261

Przemysław Benz

Jaracz

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Benz

Opłacone

262

Małgorzata Chojnacka

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Małgorzata Chojnacka

Opłacone

263

Żaneta Janowska

Oborniki

Nordic Walking 10km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Żaneta Janowska

Opłacone

264

Katarzyna Janecka

Kowanówko

Nordic Walking 5 km

Stowarzyszenie "NW Włóczy

Opłacone

Katarzyna Janecka

Opłacone

265

Magda Żylińska

Testowo

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Magda Żylińska

266

Dorota Lutomska

Oborniki

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Lutomska

Opłacone

267

Franciszek Kępka

Rożnowice 34

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Franciszek Kępka

Opłacone

268

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

269

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

270

Kuba Giera

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Kuba Giera

Opłacone

271

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Hanna Szulc

272

Marcin Andryszak

Rąbczyn

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Andryszak

Opłacone

273

Radek Andryszak

Rąbczyn .

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Radek Andryszak

Opłacone

274

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

275

Renata Jarczewska

Goleniów

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Jarczewska

Opłacone

276

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

277

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

278

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

279

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

280

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

NO TEAM

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

281

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

282

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

283

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

284

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

285

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

286

Beata NIE Kontusz-Iwańczuk NIE

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata NIE Kontusz-Iwańczuk NIE

Opłacone

287

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

288

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

289

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

NO TEAM

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

290

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

291

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

292

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

293

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Grzegorz Mądry

Opłacone

294

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

295

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

296

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

NO TEAM

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone