Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Dorota Lutomska

Oborniki

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Lutomska

Opłacone

2

Franciszek Kępka

Rożnowice 34

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Franciszek Kępka

3

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Adam Drewnowski

4

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Barbara Drewnowska

5

Kuba Giera

Poznań

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Niezrzeszony

Opłacone

Kuba Giera

Opłacone

6

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Hanna Szulc

7

Marcin Andryszak

Rąbczyn

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Andryszak

Opłacone

8

Radek Andryszak

Rąbczyn .

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Radek Andryszak

Opłacone

9

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Ewelina Susiak

10

Renata Jarczewska

Goleniów

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Renata Jarczewska

Opłacone

11

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

12

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

13

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Jolanta Cholewka

14

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

15

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

16

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

17

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

18

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

19

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

20

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

21

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

22

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

23

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

24

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

25

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

26

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

27

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

28

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Grzegorz Mądry

29

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

30

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

31

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018