Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Beata Wołk

2

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

3

Danuta Figiel

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Figiel

Opłacone

4

HANNA NOWAK

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

HANNA NOWAK

Opłacone

5

Waldemar Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Waldemar Linhard

6

Renata Kuziemko

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Renata Kuziemko

Opłacone

7

Natalia Janowska

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

MAMI & NATI

Opłacone

Natalia Janowska

Opłacone

8

Agnieszka Janowska

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

MAMI & NATI

Opłacone

Agnieszka Janowska

Opłacone

9

Natalia Bogacz

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Natalia Bogacz

Opłacone

10

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

11

Halina Makocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Halina Makocka

12

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

13

Radek Gałamaga

Police

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Radek Gałamaga

14

Janusz Cetera

Dziwnówek

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Ekspedycja Nordic Team Sz

Janusz Cetera

15

Magdalena Żołno

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Magdalena Żołno

Opłacone

16

Karolina Lipińska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Karolina Lipińska

17

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

18

Eugeniusz Fengier

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Eugeniusz Fengier

Opłacone

19

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Krzysztof Wieczorek

20

Hania Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Hania Szulc

Opłacone

21

Agnieszka Madej

Widuchowa

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Widuchowa

Opłacone

Agnieszka Madej

Opłacone

22

Danuta Drabik

szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Danuta Drabik

Opłacone

23

Ewa Gałka

Kurów

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Ewa Gałka

Opłacone

24

Joanna Nawrocka

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Joanna Nawrocka

25

Sławomir Lener

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Sławomir Lener

26

Artur Zdanuk

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Artur Zdanuk

27

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Karol Lipiński

28

Beata Gabert

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Beata Gabert

29

Ewelina Fręśko

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Ewelina Fręśko

Opłacone

30

Ewa Wincewicz

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Ewa Wincewicz

Opłacone

31

Adam Wojciechowski

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Adam Wojciechowski

Opłacone

32

Katarzyna Wojciechowska

Pleszew

Nordic Walking 5 km

Pleszewskie Włóczykije

Opłacone

Katarzyna Wojciechowska

Opłacone

33

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

34

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

35

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

36

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

37

Łukasz Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Szybciory w Dechę

Opłacone

Łukasz Iwańczuk

Opłacone

38

Paweł Rybczyk

Trzebież

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Paweł Rybczyk

Opłacone

39

Urszula Golus

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Urszula Golus

40

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Grzegorz Nakonieczny

41

Kasia Paliwoda

Mierzyn

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Kasia Paliwoda

42

Magdalena Chlasta

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Magdalena Chlasta

Opłacone

43

Beata Kontusz-Iwańczuk

Sędzinko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Beata Kontusz-Iwańczuk

Opłacone

44

Arkadiusz Iwańczuk

Sędzonko

Nordic Walking 5 km

Szybciory w Dechę

Opłacone

Arkadiusz Iwańczuk

Opłacone

45

Paweł Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

46

Kamil Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

47

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

48

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

49

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

50

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

51

JOANNA DROZDEK

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

JOANNA DROZDEK

Opłacone

52

Przemek Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Przemek Posłuszny

Opłacone

53

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

54

Anna Gładzik

Szczecin

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Anna Gładzik

Opłacone

55

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

56

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

57

Adam Niezgoda

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Adam Niezgoda

Opłacone

58

Aleksandra Kupniewska

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksandra Kupniewska

Opłacone

59

Aleksander Gładzik

Szczecin

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksander Gładzik

Opłacone

60

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

61

Dariusz Boruczyński

Police

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Boruczyński

Opłacone

62

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Grzegorz Mądry

Opłacone

63

Maciej Kłos

Gdansk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

64

Krzysztof Walczak1

Gdynia

Bieg przełajowy 5 km

Elite Team

Krzysztof Walczak1

65

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

66

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

67

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

68

biuro@dobrzenapisane.pl Dąbrowska

Szczecin

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

biuro@dobrzenapisane.pl Dąbrowska

69

piotr lewandowski

szczecin

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

piotr lewandowski

Opłacone

70

Małgorzata Szymska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Małgorzata Szymska

71

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

72

Helena Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Helena Szulc

73

Jarosław Szulc

Bygoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

74

Mariola Szulc

Bygoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

75

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

76

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

77

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

78

Elżbieta Zabagło

Gorzów Wielkopolski

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Elżbieta Zabagło

Opłacone

79

Marcin Szulc

Poznań

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Marcin Szulc

80

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018