Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Włodzimierz Kuczyński

Opłacone

2

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

3

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

4

Adam Niezgoda

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Adam Niezgoda

5

Aleksandra Kupniewska

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Aleksandra Kupniewska

6

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Hanna Szulc

7

Paweł Rybczyk

Trzebież

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Paweł Rybczyk

8

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Ewelina Susiak

9

Jan Pisarski

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Jan Pisarski

10

Wanda Janowska

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Wanda Janowska

11

Krystayna Drabicka

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Krystayna Drabicka

12

Zofia Pisarska

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Zofia Pisarska

13

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

14

MARIA OŚCIŁOWSKA

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

MARIA OŚCIŁOWSKA

15

Mikołaj Osciłowski

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Mikołaj Osciłowski

16

Jadwiga Grochowalska

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Jadwiga Grochowalska

17

Irena Wąs

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Irena Wąs

Opłacone

18

Dorota Dobrowolska

Szczecin

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Dorota Dobrowolska

19

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

20

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

21

Waldemar Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Waldemar Linhard

22

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Jolanta Cholewka

23

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

24

Aleksander Gładzik

Szczecin

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksander Gładzik

Opłacone

25

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

26

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

27

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

28

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

29

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

30

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

31

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

32

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

33

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

34

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

35

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Grzegorz Mądry

36

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

37

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

38

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018