Lista uczestników

Wszyscy zawodnicy
Opłaceni zawodnicy
Nieopłaceni zawodnicy

Lp

Imię i Nazwisko

Miejscowość

Dystans

Drużyna

Opłać zaznaczonych

Lista uczestników

1

Aleksandra Toporek

Gdynia

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Elite Team

Aleksandra Toporek

2

Dominika Skowrońska

Luboń

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Dominika Skowrońska

Opłacone

3

Barbara Michalak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Barbara Michalak

Opłacone

4

Jacek Michalak

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jacek Michalak

Opłacone

5

Danuta Lehmann

Poznań

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Danuta Lehmann

Opłacone

6

Emilia Kapsa

Luboń

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Emilia Kapsa

Opłacone

7

Zenon Ogrodowczyk

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Zenon Ogrodowczyk

8

Wanda Wrońska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Wanda Wrońska

9

Józef Sobczyk

Goleniów

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Uniwersytet Trzeciego Wie

Józef Sobczyk

10

Maria Targosz

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Maria Targosz

11

Jerzunia Sipowicz

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Jerzunia Sipowicz

12

Konrad Rzymczyk

Goleniów

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Uniwersytet Trzeciego Wie

Konrad Rzymczyk

13

Wiesława Rzymczyk

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Wiesława Rzymczyk

14

Waldemar Przybylski

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Waldemar Przybylski

15

Halina Przybylska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Halina Przybylska

16

Maria Pyszel

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Maria Pyszel

17

Lech Nowakowski

Goleniów

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Uniwersytet Trzeciego Wie

Lech Nowakowski

18

Urszula Nowakowska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Urszula Nowakowska

19

Irena Marcula

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Irena Marcula

20

Danuta Kiliszek

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Danuta Kiliszek

21

Grażyna Klimaszewska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Grażyna Klimaszewska

22

mirosław wójciak

Gryfice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

mirosław wójciak

Opłacone

23

Regimont Kindur

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Regimont Kindur

24

Zofia Kindur

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Zofia Kindur

25

Eugeniusz Janiszewski

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Eugeniusz Janiszewski

26

Krystyna Janiszewska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Krystyna Janiszewska

27

Grażyna Janiszewska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Grażyna Janiszewska

28

Witold Izbiński

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Witold Izbiński

29

Zofia Izbińska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Zofia Izbińska

30

Jan Duch

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Jan Duch

31

Urszula Duch

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Urszula Duch

32

Janusz Baszkiewicz

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Janusz Baszkiewicz

33

Danuta Rychlewska-Słodowa

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Danuta Rychlewska-Słodowa

Opłacone

34

Danuta Postek

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Danuta Postek

Opłacone

35

Irena Kardaś

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Irena Kardaś

Opłacone

36

Małgorzata Lal

Pyrzyce

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Małgorzata Lal

Opłacone

37

Joanna Łukaszewicz

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Joanna Łukaszewicz

Opłacone

38

Kamil Kliczka

Szczecin

Nordic Walking 10km

Sanprobi Szczecin

Opłacone

Kamil Kliczka

Opłacone

39

Barbara Baszkiewicz

Goleniów

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Uniwersytet Trzeciego Wie

Barbara Baszkiewicz

40

Czesława Brzezińska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Czesława Brzezińska

41

Agnieszka Bruska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Uniwersytet Trzeciego Wie

Agnieszka Bruska

42

Aleksandra Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Aleksandra Owczarek

Opłacone

43

Janusz Cetera

Dziwnówek

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Ekspedycja Nordic Team Sz

Janusz Cetera

44

Urszula Golus

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Urszula Golus

45

Beata Gabert

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Beata Gabert

46

Karolina Lipińska

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Karolina Lipińska

47

Sławomir Lener

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Sławomir Lener

48

Artur Zdanuk

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Artur Zdanuk

49

Karol Lipiński

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Karol Lipiński

50

Kasia Paliwoda

Mierzyn

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Kasia Paliwoda

51

Grzegorz Nakonieczny

Szczecin

Nordic Walking 10km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Grzegorz Nakonieczny

52

Arleta Kruszka

Poznań

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Arleta Kruszka

Opłacone

53

Paweł Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Paweł Posłuszny

Opłacone

54

Kamil Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Kamil Posłuszny

Opłacone

55

Przemek Posłuszny

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Przemek Posłuszny

Opłacone

56

Gosia Posłuszna

Oborniki

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Gosia Posłuszna

Opłacone

57

Edward Tomczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Edward Tomczyk

Opłacone

58

Stanisław Zawisła

Plewiska

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Stanisław Zawisła

Opłacone

59

Wiesław Kop

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Wiesław Kop

Opłacone

60

Maciej Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 10km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Maciej Rudawski

Opłacone

61

Dorota Krawczyk

Piła

Nordic Walking 5 km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Dorota Krawczyk

Opłacone

62

Urszula Wojtczak

Czaplinek

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Urszula Wojtczak

Opłacone

63

Izabela lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

TEAM BEROTU

Opłacone

Izabela lotka

Opłacone

64

Jakub Lotka

Stary Tomyśl

Nordic Walking 5 km

TEAM BEROTU

Opłacone

Jakub Lotka

Opłacone

65

FILIP Grzelakowski

Kalisz

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

Kalisia Nordic Team

Opłacone

FILIP Grzelakowski

Opłacone

66

Mariusz Kowalczyk

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Mariusz Kowalczyk

Opłacone

67

Wiesława Łazanowska

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Wiesława Łazanowska

Opłacone

68

Wioletta Wanat

Konin

Nordic Walking 5 km

NW KONIN warto nad Wartą

Opłacone

Wioletta Wanat

Opłacone

69

Nikola Nencka

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Nikola Nencka

Opłacone

70

Nikola Janik

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Nikola Janik

Opłacone

71

Elżbieta Ustyjańczuk

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Elżbieta Ustyjańczuk

Opłacone

72

Kamila Darna

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Kamila Darna

Opłacone

73

Anna Kuczyńska

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Anna Kuczyńska

Opłacone

74

Hanna Zabrzeska

Kiekrz

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Hanna Zabrzeska

Opłacone

75

Grażyna Soroka-Mituła

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Grażyna Soroka-Mituła

Opłacone

76

Karolina Pawlak

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Karolina Pawlak

Opłacone

77

Marcin Galant

Gorzów Wlkp

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Galant

Opłacone

78

Pawel Połubiak

Siecino

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Pawel Połubiak

Opłacone

79

Mariola Mulkowska

Złotniki

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Mariola Mulkowska

Opłacone

80

Wioletta Cyganik

Trzcianka

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Wioletta Cyganik

Opłacone

81

Agnieszka Kędzierska

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Agnieszka Kędzierska

Opłacone

82

Renata Furman

Młynkowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Renata Furman

Opłacone

83

Małgorzata Szczudlik

Trzemeszno

Nordic Walking 5 km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Małgorzata Szczudlik

Opłacone

84

Andrzej Wietrzycki

Trzcianka

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Andrzej Wietrzycki

Opłacone

85

Beata Wołk

Trzcianka

Nordic Walking 10km

Fabryka Nordica Trzcianka

Opłacone

Beata Wołk

Opłacone

86

Kamila Jurek

Białośliwie

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Kamila Jurek

Opłacone

87

Patrycja Kucharczyk

Kępice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Patrycja Kucharczyk

Opłacone

88

Sylwia Hnatyszyn

Czerwieńsk

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Sylwia Hnatyszyn

Opłacone

89

Lech Golus

Szczecin

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Ekspedycja Nordic Team Sz

Opłacone

Lech Golus

Opłacone

90

Lidia Kubacka

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Lidia Kubacka

Opłacone

91

Natalia Kobielska

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Natalia Kobielska

Opłacone

92

Justyna Barczak

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Justyna Barczak

Opłacone

93

Elżbieta Ligeza

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Elżbieta Ligeza

Opłacone

94

Magdalena Szwacińska

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Magdalena Szwacińska

Opłacone

95

Anna Kobielska

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Anna Kobielska

Opłacone

96

Ada Duczmańska

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Ada Duczmańska

Opłacone

97

Agnieszka Janecka

Piła

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Agnieszka Janecka

Opłacone

98

Mikołaj Orecki

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Mikołaj Orecki

Opłacone

99

Edward Gołębiewski

Pobiedziska

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Edward Gołębiewski

Opłacone

100

Agnieszka Wirwicka

Kępice

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Wirwicka

Opłacone

101

Dariusz Nadkierniczny

Węgorzyno

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Nadkierniczny

Opłacone

102

IWONA TYBURSKA

SZtutowo

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

IWONA TYBURSKA

Opłacone

103

Małgorzata Angielczyk

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Małgorzata Angielczyk

Opłacone

104

Teresa Grygiel

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Teresa Grygiel

Opłacone

105

Henryka Owczarek

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Henryka Owczarek

Opłacone

106

Izabela Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Izabela Lorens

Opłacone

107

Malwina Grzelakowska

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Malwina Grzelakowska

Opłacone

108

Piotr Rudawski

Trzciel

Nordic Walking 5 km

Walk & Run Team Oborniki

Opłacone

Piotr Rudawski

Opłacone

109

Karolina Żak

Szczecin

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

śRUNdunia Szczecin

Opłacone

Karolina Żak

Opłacone

110

Dominika Żak

Szczecin

Nordic Walking 5 km

śRUNdunia Szczecin

Opłacone

Dominika Żak

Opłacone

111

Agnieszka Kaciupa

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Agnieszka Kaciupa

Opłacone

112

Zygmunt Zmysłowski

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Zygmunt Zmysłowski

Opłacone

113

Lukasz Wojtoniszak

Chociwel

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Lukasz Wojtoniszak

Opłacone

114

Jacek Szymański

Skórka

Nordic Walking 10km

Daj Radość Niepełnosprawn

Opłacone

Jacek Szymański

Opłacone

115

Katarzyna Bachta

Warzymice

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Katarzyna Bachta

Opłacone

116

Dorota Jemrych

Złotniki

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Dorota Jemrych

Opłacone

117

Edmund Jurdziński

Przeźmierowo

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Edmund Jurdziński

Opłacone

118

Jolanta Kusza

Suchy Las

Nordic Walking 5 km

UKS GIMNAZJON Suchy Las

Opłacone

Jolanta Kusza

Opłacone

119

Monika Michałowska

Luboń

Nordic Walking 10km

Long Step Team

Opłacone

Monika Michałowska

Opłacone

120

Iwona Maślanka

Śmigiel

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Iwona Maślanka

Opłacone

121

Ewa Grzybowska

Wolin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Ewa Grzybowska

Opłacone

122

Franciszek Czekajło

Drezdenko

Nordic Walking 10km

REMI

Opłacone

Franciszek Czekajło

Opłacone

123

Piotr Romanowicz

Resko

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Piotr Romanowicz

Opłacone

124

Iwona Woźniak

Resko

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Iwona Woźniak

Opłacone

125

Dariusz Boruczyński

Police

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dariusz Boruczyński

Opłacone

126

Teresa Mądra

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Teresa Mądra

127

Magdalena Nowaczyk

Czarnków

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Magdalena Nowaczyk

Opłacone

128

Karol Garncarek

Goleniów

Marsz i bieg dla dzieci- 200 m. animacja z pamiątkowym medalem

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Karol Garncarek

Opłacone

129

Maciej Janik

Piła

Nordic Walking 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Maciej Janik

Opłacone

130

Bożena Grabian

Wegorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Bożena Grabian

Opłacone

131

Krystyna Warsz

Wegorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Krystyna Warsz

Opłacone

132

Marzena Kamińska-Sokół

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Marzena Kamińska-Sokół

Opłacone

133

Arleta Dymek

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Arleta Dymek

134

Jolanta Wicher

Lubasz

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Jolanta Wicher

Opłacone

135

Krzysztof Wieczorek

Dębe

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Krzysztof Wieczorek

Opłacone

136

Adam Drewnowski

Trzcianka

Bieg przełajowy 5 km

ZASAPANI

Opłacone

Adam Drewnowski

Opłacone

137

Barbara Drewnowska

TRZCIANKA

Nordic Walking 10km

ZASAPANI

Opłacone

Barbara Drewnowska

Opłacone

138

Regina Suchecka

Lubin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Regina Suchecka

139

Kazimierz Dudek

CHOJNÓW 59-522

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Kazimierz Dudek

140

Agnieszka Roszatycka-Krause

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Agnieszka Roszatycka-Krause

Opłacone

141

Monika Garncarek

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Monika Garncarek

Opłacone

142

Izabela Piotrowska

Goleniów

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Izabela Piotrowska

Opłacone

143

Jolanta Sienkiewicz

Załom

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Dmuchawiec Goleniów

Opłacone

Jolanta Sienkiewicz

Opłacone

144

Beata Boczar

Zielona Góra

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Beata Boczar

145

Anna Olech

Gdańsk

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Anna Olech

Opłacone

146

Marcin Olech

Gdańsk

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marcin Olech

Opłacone

147

Marek Dołęgowski

Kołczewo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Marek Dołęgowski

Opłacone

148

Mariusz Brotkiewicz

Poznań

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Mariusz Brotkiewicz

149

Wiesława Janur

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Wiesława Janur

Opłacone

150

Bernadetta Łukojć

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bernadetta Łukojć

Opłacone

151

Magda Żylińska

Testowo

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Magda Żylińska

152

Edyta Bałuch

swarzedz

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Edyta Bałuch

153

Lidia Majewska

Starogard Łobeski

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

Opłacone

Lidia Majewska

Opłacone

154

Emilia Czycz

ZIELONA GÓRA

Nordic Walking 10km

Green Team Zielona Góra

Opłacone

Emilia Czycz

Opłacone

155

Tadeusz Agaciński

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Tadeusz Agaciński

Opłacone

156

Zbyszek Nadkierniczny

Węgorzyno

Bieg przełajowy 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Zbyszek Nadkierniczny

Opłacone

157

JOANNA DROZDEK

SZCZECIN

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

JOANNA DROZDEK

Opłacone

158

Włodzimierz Kuczyński

Oborniki

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Kiekrz Pol

Opłacone

Włodzimierz Kuczyński

Opłacone

159

Grażyna Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 5 km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Grażyna Smarszcz

Opłacone

160

Wiesław Smarszcz

Lębork

Nordic Walking 10km

LĘBORSKIE LWY

Opłacone

Wiesław Smarszcz

Opłacone

161

Adam Niezgoda

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Adam Niezgoda

Opłacone

162

Aleksandra Kupniewska

Police

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksandra Kupniewska

Opłacone

163

Hanna Szulc

Poznań

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Hanna Szulc

Opłacone

164

Paweł Rybczyk

Trzebież

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Paweł Rybczyk

Opłacone

165

Ewelina Susiak

Borne Sulinowo

Nordic Walking 5 km

Nordic Walking Lubasz

Opłacone

Ewelina Susiak

Opłacone

166

Jan Pisarski

Węgorzyno

Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Jan Pisarski

Opłacone

167

Wanda Janowska

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Wanda Janowska

Opłacone

168

Krystayna Drabicka

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Krystayna Drabicka

Opłacone

169

Zofia Pisarska

Węgorzyno

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Zofia Pisarska

Opłacone

170

Elżbieta Gałkowska

Tuczno

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Elżbieta Gałkowska

Opłacone

171

MARIA OŚCIŁOWSKA

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

MARIA OŚCIŁOWSKA

Opłacone

172

Mikołaj Osciłowski

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Mikołaj Osciłowski

Opłacone

173

Jadwiga Grochowalska

WĘGORZYNO

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

DRUŻYNA Z WĘGORZYNA

Opłacone

Jadwiga Grochowalska

Opłacone

174

Irena Wąs

Szczecin

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Irena Wąs

Opłacone

175

Dorota Dobrowolska

Szczecin

Rekreacyjny Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Dorota Dobrowolska

Opłacone

176

JANUSZ GASIŃSKI

Ożarów Mazowiecki

Nordic Walking 10km

Niezrzeszony

JANUSZ GASIŃSKI

177

Bożena Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Bożena Linhard

Opłacone

178

Waldemar Linhard

Sierakowo

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Waldemar Linhard

179

Jolanta Cholewka

Kostrzyn Wlkp

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jolanta Cholewka

Opłacone

180

ALBERT SKIERŚ

Zielona Góra

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

ALBERT SKIERŚ

181

Aleksander Gładzik

Szczecin

Nordic Walking 5 km

KOMPAS TEAM

Opłacone

Aleksander Gładzik

Opłacone

182

Mariola Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 5 km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Mariola Szulc

Opłacone

183

Jarosław Szulc

Bydgoszcz

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Jarosław Szulc

Opłacone

184

Maciej Kłos

Gdańsk

Nordic Walking 10km

NW Wyspa Sobieszewska

Opłacone

Maciej Kłos

Opłacone

185

Mateusz Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km dzieci i młodzież do 18 r.ż.

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Mateusz Frąckowiak

Opłacone

186

Roman Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Roman Frąckowiak

Opłacone

187

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Wieleń

Nordic Walking 5 km

KS Metraco Polkowice

Opłacone

Izabela Okrzesik-Frąckowiak

Opłacone

188

Marysia Przybyłek

Śmigiel

Nordic Walking 10km

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Marysia Przybyłek

Opłacone

189

Grzegorz Pałka

Tulce

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Grzegorz Pałka

Opłacone

190

Sylwia Seifert

Poznań

Nordic Walking 5 km

Serikon Team

Opłacone

Sylwia Seifert

Opłacone

191

Paweł Bieszke

Wojcieszyce

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Paweł Bieszke

Opłacone

192

Grzegorz Mądry

Trzemeszno

Nordic Walking 10km

Kijkowe Trzemeszno

Opłacone

Grzegorz Mądry

Opłacone

193

Przemysław Jasiłek

Radawnica

Nordic Walking 5 km

Niezrzeszony

Opłacone

Przemysław Jasiłek

Opłacone

194

Krzysztof Lorens

Kalisz

Nordic Walking 5 km

Kalisia Nordic Team

Opłacone

Krzysztof Lorens

Opłacone

195

Tomasz Wujek

Poznań

Nordic Walking 5 km osoby niepełnosprawne

Marsz Po Zdrowie

Opłacone

Tomasz Wujek

Opłacone

Copyright Ⓒ Nordic Walking Poland 2018